Şimdi Ara

Egea 1.4 yorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
58
Cevap
2
Favori
96.905
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. 2017 model dacia sandero stepway aracım var. Araç 65 binde araçtan çok memnunum . Fakat araç ufak geliyor bir bebekli aile için.

sizlere sorum o aracı satınca 1.4 LPG Li Fiat Egea alabiliyor . Hem model yükseltip hemde km düşünebiliyor . Hemde bagajı büyütüyorum.

Sizce hata mı ederim. Değerli yorumlarınızı bekliyorum.

• Egaa çok fazla yakıyor bilgin olsun
  • erdin8187 E kullanıcısına yanıt

lpg de de mi öyle hocam.

• Lpg de çok yakıyor ve lpg kullanımda ömründen yiyor
  • Ben 4 bin km sürdüm 7 litre ortalamam vardı, yağ yakma ile karşılaşmadım. LPG ile tam uyumlu diye biliyorum.
    (benim aracım lpg'sizdi)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hijacke-R -- 11 Nisan 2021; 10:42:29 >
  • 1.4 Fire LPG ile tam uyumlu motor. Yakıtı da LPG ile çok ekonomik.
  • Hijacke-R kullanıcısına yanıt

çok büyük bir performans ve konfor beklentim yok Hocam. Genel olarak yorumunuz nedir .

• Sandero daha büyük bir araba bence. Egea 1.4 fire lpg ye uyumludur. Yakıtı da fena değil. Güzel araba.

• Skayn kullanıcısına yanıt

Gidişi nasıldır hocam. Çok zorlar mi bilginiz var mı ?

• cazador1453 kullanıcısına yanıt

hocam sandero dışarıdan öyle görüküyor. Bagajı ve içi dar.

• kirei kullanıcısına yanıt
    Evet bilgim var turbosuz atmosferik motor şehir içi kullanıma uygun. Turbo olmadığı için yokuş performansı düşük.
  • 1.4 motor nasıl fazla yakıyor sırf yakıt lpg için Fiat senelerdir 1.4 atmosferik motor kullaniyo 100tlye 400km gidiyorum mis 50bin yaptım herhangi problem yok
  • Skayn kullanıcısına yanıt

Teşekkürler hocam.

• 1 ay kadar kullandım çok sessiz konforlu bir motor. Atmosferik olduğu için torku düşük sürekli vites düşürmeniz gerekiyor eğer yokuşlu bir yerde yaşıyorsanız ama uzun yolda şaşırtıcı derecede akıcı ve yol tutuşu da hiç fena değli

• quote:

Orijinalden alıntı: canbaz67

1.4 motor nasıl fazla yakıyor sırf yakıt lpg için Fiat senelerdir 1.4 atmosferik motor kullaniyo 100tlye 400km gidiyorum mis 50bin yaptım herhangi problem yok

Hocam yakıtı gayet iyiymiş. Geniş bagajı büyük bir aile aracı olarak kullanmayı düşünüyorum. 1.4 oluşu sizi çok üzdüğü oluyor mu ? Genel olarak olumsuz yönü nedir sizce ?

• kirei kullanıcısına yanıt
    Yok hocam arkadaşlarin dediği gibi yokuşta vites dusurtuo bı yoksa mis gibi
  • canbaz67 C kullanıcısına yanıt

Teşekkürler hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: canbaz67

1.4 motor nasıl fazla yakıyor sırf yakıt lpg için Fiat senelerdir 1.4 atmosferik motor kullaniyo 100tlye 400km gidiyorum mis 50bin yaptım herhangi problem yok

Yılda 15.000 km yapacak biri için Lpg mantıklı olur mu acep.

• cimifuloydhezılbenk kullanıcısına yanıt
    Hocam onun hesaplaması vardı kaç sene bineceksin vs kendini amorti ne zaman edecek gibi..
  • Bütçe zorlanip 1.3 multijet alınabilir. Alt dilime girdigi icin vergi avantaji da var. Ekonomik bilinen motor. Vites araliklari ve motora alışınca iyi de gidiyor performansı güzel gelecek.
    Lpg de ekonomik olur ama egeayq gecmisken dizel turbolu araca gecmek daha mantikli.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.