Şimdi Ara

Efsane Tarife Zamlanıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
1.546
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Az önce Vodafone tarafından gönderilen SMS'te Cep Limitsiz 50 tarifesinin sabit ücretinin 7 Şubat'tan itibaren 50TL'den 55TL'ye, 750 dakika şebeke dışı görüşmeden sonra konuşma ücretinin ise 25kr/dk'dan 30kr/dk'ya yükseldiğine dair bilgilendirme yapıldı.

Tarife yine de hesaplı ama keşke maaşlar da %10 artsaydı diyorum

• şikayet etmeyin derim.
    yeni tarifeye göre 750-400= 350 dakika avantajlısınız hala...
  • quote:

Orijinalden alıntı: fusem

şikayet etmeyin derim.
    yeni tarifeye göre 750-400= 350 dakika avantajlısınız hala...

Kesinlikle şikayet etmiyorum. Üstelik Cep Aile opsiyonunu da ekledim bu ay, yani 4 ay boyunca ekstra bir bedel ödemeden limitsiz SMS'im var
  • Bu zam sezonunda bu tarifeye 5 TL birşey değilmiş.
  • Ben itiraz edeceğim..

Gerekirse tarifemide değiştirebilirim..

Resmen soğuttular son 2-3 ayda Serpil Timuray ve Ekibi.
  • Hiç birimiz Vodafone'a kara kaşı kara gözü için bağlı değiliz. Başka bir operatör daha iyisini yaparsa veya önümüzdeki aylarda kullanım ihtiyaçlarım değişirse başka seçenekleri düşünebilirim. Ancak şu an için kullanımıma göre en uygun tarife bu zamma rağmen bu tarife.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mfiz
    Hiç birimiz Vodafone'a kara kaşı kara gözü için bağlı değiliz. Başka bir operatör daha iyisini yaparsa veya önümüzdeki aylarda kullanım ihtiyaçlarım değişirse başka seçenekleri düşünebilirim. Ancak şu an için kullanımıma göre en uygun tarife bu zamma rağmen bu tarife.

mfiz evet şu an uygunluğunu koruyor ancak birde işin sms tarafı var. Sms konusunda 4 ay sonra yine şebeke içi sms almak zorunda kalacağız.

61 lira olacak o zaman..

Çok para 61 lira.
  • quote:

Orijinalden alıntı: s.volkan

quote:

Orijinalden alıntı: mfiz
    Hiç birimiz Vodafone'a kara kaşı kara gözü için bağlı değiliz. Başka bir operatör daha iyisini yaparsa veya önümüzdeki aylarda kullanım ihtiyaçlarım değişirse başka seçenekleri düşünebilirim. Ancak şu an için kullanımıma göre en uygun tarife bu zamma rağmen bu tarife.

mfiz evet şu an uygunluğunu koruyor ancak birde işin sms tarafı var. Sms konusunda 4 ay sonra yine şebeke içi sms almak zorunda kalacağız.

61 lira olacak o zaman..

Çok para 61 lira.

4 ay sonra daha uygun şebeke içi ve dışı SMS paketleri çıkaracaklarını umalım. Dediğiniz gibi 61TL az para değil.

• Evet şuan sms geldi. 55 lira olması biraz mantıklı geçenkinde 250 kontör fiyatına sınırsızdı:)Yapacak birşey yok adam zorla kal demiyor En uygun fiyata en hesaplı konuşma bu. Önceden ev telefonundan babam annesi babası kardeşlerini arıyordu hepsi ankarada biz istanbulda ev telefonu 60Tl cep telefonu 80 Tl ödüyordukta ödüyorduk. Yine devam şuan 15 lira ev telefonu(Sabit ücret oda) Ona başvuru yapıp hesaplı yaptırıcam. 55 lirada sınırsıza vereceğiz hiç birşey değil geçmişe göre.
  • quote:

Orijinalden alıntı: invisible
    Evet şuan sms geldi. 55 lira olması biraz mantıklı geçenkinde 250 kontör fiyatına sınırsızdı:)Yapacak birşey yok adam zorla kal demiyor En uygun fiyata en hesaplı konuşma bu. Önceden ev telefonundan babam annesi babası kardeşlerini arıyordu hepsi ankarada biz istanbulda ev telefonu 60Tl cep telefonu 80 Tl ödüyordukta ödüyorduk. Yine devam şuan 15 lira ev telefonu(Sabit ücret oda) Ona başvuru yapıp hesaplı yaptırıcam. 55 lirada sınırsıza vereceğiz hiç birşey değil geçmişe göre.

Hesaplı hatta geiş kapatıldı.
  • quote:

Evet şuan sms geldi. 55 lira olması biraz mantıklı geçenkinde 250 kontör fiyatına sınırsızdı:)Yapacak birşey yok adam zorla kal demiyor En uygun fiyata en hesaplı konuşma bu. Önceden ev telefonundan babam annesi babası kardeşlerini arıyordu hepsi ankarada biz istanbulda ev telefonu 60Tl cep telefonu 80 Tl ödüyordukta ödüyorduk. Yine devam şuan 15 lira ev telefonu(Sabit ücret oda) Ona başvuru yapıp hesaplı yaptırıcam. 55 lirada sınırsıza vereceğiz hiç birşey değil geçmişe göre.

Hocam hesaplıhatt ve standart hat tarifeleri abone alımına kapatıldı.
  • Millet ne alacak o zaman peki? Hep babamın yüzünden bir gitmedi bir ay olmuş
  • quote:

Millet ne alacak o zaman peki? Hep babamın yüzünden bir gitmedi bir ay olmuş

jetvel tarifeleri var ki, mevcut tarifede kalmanızı öneririm.
    evde adsl yoksa, komple iptal en iyisi...
  • Bu tip haberleri görünce doğrudan aklıma Vodafone'nun son reklamları geliyor..

Hani üçün beşin hesabını yapmayız gibi bir slogan var ya.. İyi ki yapmıyorlar
  • SÖZÜNDE DUR VODAFONE TARİFE KOŞULLARINDA DEĞİŞİKLİK YAPMA.!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: fusem

quote:

Millet ne alacak o zaman peki? Hep babamın yüzünden bir gitmedi bir ay olmuş

jetvel tarifeleri var ki, mevcut tarifede kalmanızı öneririm.
    evde adsl yoksa, komple iptal en iyisi...

Adsl var o sorun değil. Annem kendi telefonu ile konuşuyor ben kendi babam kendi abim kendi ama ev telefonu şart herkes ondan bize ulaşıyor. Ne yapalım 15 tl ödemeye devam edeceğiz artık boş yere.
  • Bende SMS 'i aldım gene yeni abonelere göre evet avantajlıyız ama olsun genede kızdım açıkcası ben durmadan oyun oynar gibi
    Tarife şartları oynamaya başladılar
  • ceplimitsizi anladım da cep özelden ne istemişler yaw
    cepkonuşu da güncellemiyorlar zam yapsalardı bari
  • bu tarifede her şey dahil 50 değilmiydi bana 54 , 55 geliyor şimdide 60 gelecek
  • az öncede bana mesaj geldi cep özel kamu sabit ücreti 3.4.TL Olmuş
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.