Şimdi Ara

Efsane olmayan fakat çok hoş olan anlarınız için...

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
2
Favori
1.290
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Başlıkta belirtildiği gibi iyi bir oyun yaptığınızı düşünüyorsanız fakat çok da efsane olmadığı için sparkles gibi kanallara yolladığınızda kabul görülmüyorsanız ulaşacağınız insan bu forumda Evet kardeşlerim daha önce foruma 1-2 konu açmıştım Random MVPs adlı bir video serisi yapmaya çalışıyorum pek tecrübeli değilim fakat elimden geldiğince edit yapabiliyorum. Sizden isteğim varsa güzel oyunlarınız ve yayınlansın istiyorsanız (baştan söyleyeyim çok da izlenme almıyorum o kısım ellerinizden öper ) beni steamden ekleyip demo share linklerinizi bana round sayısıyla yollayabilirsiniz. Teşekkürler

CS:GO oyun içinde İzle/Watch kısmına girip Senin Maçların/ Your Matches kısmında istediğiniz maçı seçin. Sağ üstte Copy Share Link/ Paylaşım linkini kopyala olucak ona basıp bana özel mesaj olarak yollayabilirsiniz. Eğer bu maçı atalı belirli bi süre geçtiyse(1 hafta vs.)
    Maçınızın demosunu indirip(aynı yerde Demoyu indir seçeneği bulunuyor) Aşağıda verdiğim google hesabına gösterilen dosya içindeki en son indirdiğiniz .dem uzantılı dosyayı atabilirsiniz. Boyutu 50 MB-100MB arasında değişir. Teşekkürler

Steam link:http://steamcommunity.com/id/MELOVEHON

Youtube kanalı:https://www.youtube.com/channel/UC2r7_YPIh1PWUhv2EBBtIVA

Demolarınızı direk yollamak isterseniz(Steam veritabanından kalktıysa): rokmahtv@gmail.com adresine Google Drive üzerinden yollayabilirsiniz (Nasıl Yollarım?https://support.google.com/mail/answer/2480713. )
    Demolarınızın bulunduğu dosya dizini: Steam\steamapps\common\Counter-Strike Global Offensive\csgo\replays

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Viktor to Viktory -- 7 Mart 2016; 13:49:15 >

• Random MVPs videoları,şimdiye kadar izledıgım en guzel videolardı..
  • quote:

Orijinalden alıntı: CanOguzhan

Random MVPs videoları,şimdiye kadar izledıgım en guzel videolardı..

Çok teşekkürler İnsanların sevdiğini görmek bizleri mutlu eder
  • Pm attım. Sparklez lik olup olmadığını bilmiyorum. Ama senin yapmanı daha çok isterim :) . Umarım ortaya güzel bişi çıkar kolay gelsin.

Takipteyim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • maçın demosunu indirdim de nerede bulabilirim onu
  • Cs go oyun icinde watch/izle kisminda oynadiginiz oyunu actikcan sonra sag en ustte bir yazi seklinde demo share link/ demo paylasim linki olmasi lazim. Ona bastiktan sonra size verecegi linki ister dh mesaj ister steam mesaj olarak yollayabilirsiniz tesekkurler

• quote:

Orijinalden alıntı: Stattrak

Pm attım. Sparklez lik olup olmadığını bilmiyorum. Ama senin yapmanı daha çok isterim :) . Umarım ortaya güzel bişi çıkar kolay gelsin.

Takipteyim.

Mesaji aldim pc ye zaman ayirdigimda işimi gorecegim umarim cok tesekkurler

• Faceitte alamıyoz ki demoları atayım yalan oluyor hepsi valla
  • Profilinzden son oynadiginiz maclarin demosunu indirebiliyorsunuz. Faceit adinizi alirsam indirebilirim isterseniz

• Gmail üzerinden yollayabilmeniz için gereken link eklendi.
  • ekledim
  • geçen gün b side tünel çıkışında 1v5 kalmışım, bomba da bende; elimde glock, alt tünelde ses yaptım double doordan geleni vurdum awpsini aldım alt tünel girdim, alt tünel kaçtığımı görünce shorttaki elemanla upper midteki peşime düştü, üst tünelden t side girip hemen döndüm arkamı ikisini de aldım, o sırada b side tünelden de girmiş biri onu da vurdum, son 20 saniye artık; sonuncu adam da b tarafından geldi ona da sıktım ölmedi, zamanı fark etti ki geri kaçmaya başladı peşinden giderken sol duvara geçtiğini gördüm molotof attım orada sıkıştı diye üstüne koştum kendi molotofumla yanarak öldüm 2 arkadaş girmiştik 3 rus denk geldi engellemiştim trollüyolar diye arkadaşın dediğine göre kafayı yemişler ben de yedim

• quote:

Orijinalden alıntı: Man Down

geçen gün b side tünel çıkışında 1v5 kalmışım, bomba da bende; elimde glock, alt tünelde ses yaptım double doordan geleni vurdum awpsini aldım alt tünel girdim, alt tünel kaçtığımı görünce shorttaki elemanla upper midteki peşime düştü, üst tünelden t side girip hemen döndüm arkamı ikisini de aldım, o sırada b side tünelden de girmiş biri onu da vurdum, son 20 saniye artık; sonuncu adam da b tarafından geldi ona da sıktım ölmedi, zamanı fark etti ki geri kaçmaya başladı peşinden giderken sol duvara geçtiğini gördüm molotof attım orada sıkıştı diye üstüne koştum kendi molotofumla yanarak öldüm 2 arkadaş girmiştik 3 rus denk geldi engellemiştim trollüyolar diye arkadaşın dediğine göre kafayı yemişler ben de yedim

Buna ayrı video bile yapabilirim isterseniz hoş olur

• Viktor to Viktory kullanıcısına yanıt
    üzerinden kaç maç geçti bilmiyorum bi açıp bakayım

edit: son 8 maçı izleyebiliyomuşuz, yandı gülüm keten helva

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Man Down -- 6 Mart 2016; 13:36:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Man Down

üzerinden kaç maç geçti bilmiyorum bi açıp bakayım

edit: son 8 maçı izleyebiliyomuşuz, yandı gülüm keten helva

Geçmiş olsun
  • Evet arkadaşlar video yollayanlara tesekkur ediyorum bu demo share link yaklasik son 1 haftalik maclarinizi sadece bana yollamanizi sagliyor daha saglikli olmasi icin demolari yukarida belirttigim google hesabina atabilirisiniz. Eski macinzdir kenarda duruyordur share link ozaman is yapmiyor. Direk demo yollayabiliyorsunuz. Zaten 50mb civarinda bir dosya olacagindan pek usenmezsiniz umarim tesekkurler

• Konu UP yeni video gelecek elimde bir çok malzeme var fakat siz dostların videolarını da koymayı çok istiyorum Nasıl yollayacağınız yukarıda belli atmak isterseniz biz burdayız
  • Man Down kullanıcısına yanıt
    benim bildi?im bizimle olan macty bro bildi?im yayynda yapmystyn sen dur buliyim ben onu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi monarchisoliders -- 20 Mart 2016; 12:08:17 >
  • usp ile attığım güzel bir ace vardı ama video işlerinden felan hiç anlamam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.