Şimdi Ara

EF 81 KULLANANLAR SİZE SELENİYORUUUM!!!! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
191
Cevap
0
Favori
18.465
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ya abi dün görüyordu bugün yine görmüyor hiç bişi yapmamama rağmen :S saçma değil mi bununlam ı uğraşıcam antivürüsü sildik düzeldi şimdi yine gitti :S offf be ya
  • iyi akşamlar.bi sorum olacak(gerçi hep soruyoruz da :D)benim mesaj sesini kısa bi şarkı yaptım ama mesaj geldiğinde şarkı 2-3 saniye çalıyor.normalde 40 saniye felan.bunu nasıl düzeltebirim.telefonum EF81
  • walla ra1der temadan olabilir öyle bişiler duymuştum tema müzikleri etkiliyormuş
    benimki avril girlfriend sonuna kadar çalıyor walla resmen çağrıda bilemicem

ayrıca java da tammaen benim pcden dolayı posukluk yapıomuş k.bakmayın herkese çohk tşsk
  • ya ben tele tr ing bide ing tr sözlük yükledim ama hiç biyerde çıkmıyor neden S: ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: BLooD_STaiN
    ya ben tele tr ing bide ing tr sözlük yükledim ama hiç biyerde çıkmıyor neden S: ?

eğer jad ve jar dosyalarının ikisini de Java Midlet Installer programını ve data kablosunu kullanarak attıysan oyunlar veya programlar klasöründe görmen gerekir.bunu bir kontrol et.

ayrıca bu programlar bu telefonda çalışıyor mu (uyumlu mu) araştırmanda da fayda var.
  • hhe bilmiom bulamadım nereye attığınıda abi bişi sorcam

uygulamarlada ef81 de navigasyon var license number istio :S onu girsem kullanabilir miyim ? ayrıca seriali nerden bulcam
  • quote:

hhe bilmiom bulamadım nereye attığınıda abi bişi sorcam

uygulamarlada ef81 de navigasyon var license number istio :S onu girsem kullanabilir miyim ? ayrıca seriali nerden bulcam

istersen ben sana 10 tane lisans vereyim. ama hiç bir işine yaramaz. çünkü içindeki program ile sadece enlem, boylam, hız bilgilerine ulaşabilirsin. onun dışında yol tarifi, rota planı, harita görünümü gibi ek özellikler için ayrıca program yüklemen gerekli. bu programı ve il haritalarını sxg75 haritalar başlığı altından bulabilirsin.

ayrıca harita ve diğer sorunlar ile ilgili forumda arama yaparsan bir çok çözüme ulaşabilirsin.

• quote:

Orjinalden alıntı: kahve

quote:

istersen ben sana 10 tane lisans vereyim. ama hiç bir işine yaramaz. çünkü içindeki program ile sadece enlem, boylam, hız bilgilerine ulaşabilirsin. onun dışında yol tarifi, rota planı, harita görünümü gibi ek özellikler için ayrıca program yüklemen gerekli. bu programı ve il haritalarını sxg75 haritalar başlığı altından bulabilirsin.

ayrıca harita ve diğer sorunlar ile ilgili forumda arama yaparsan bir çok çözüme ulaşabilirsin.

• quote:

Orjinalden alıntı: adigehalil
    quote:

quote:

ne oldu adigehalil? lisans a mı şaşırdın.

• hayır...

enlem, boylam ve hız bilgilerini neyle alıyor...?
  • quote:

Orjinalden alıntı: adigehalil

hayır...

enlem, boylam ve hız bilgilerini neyle alıyor...?

programda ayarlar kısmına giriyor. burada GPS sekmesine gelip dahili yi seçiyor. sonra ekrandaki kırmızı çarpı işareti yeşil tick e dönene kadar açık alan veya balkonda bekliyor. sonra geri ye basıp programın ana menüsünden rota planlamaya giriyor burada en sağdaki. mevcut pozisyon kısmında enlem, boylam ve hız bilgisi 30 metre hassasiyetle çıkıyor
  • telefon ef81...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adigehalil -- 5 Ağustos 2007; 23:46:15 >
  • elli yere laf yetiştirmekten kafa gitti tabi.

ben sxg75 diye anlamışım. ama ef81 e de bluetooth mouse u alırsa o şekilde kullanabilir. (kıvır.gif)
  • quote:

(kıvır.gif)

• bluetooth mouse mi :S o ne abi ne alak :D ben anlamadım kullanabilecek miyim bide bi serial vesse buraYA:D
  • internette bluetooth mouse diye aratınca bir çok sonuç bulabilirsin. serial versem de hiç bir işe yaramaz.
  • abi sen ver be merak edio walla bi zhmet o kadar iyilik yaptın bi ver kurcaliyim hep serial dio merak ettim oraları kırma kardeşini :^(:'(:+( herşekilde ağlarım :D hade özlden atsan sana zahmet olmas
  • pm attım
  • s.a kahve.daha önce sormuştum.telefonun mesaj sesi 2 saniye çalıyor diye.bi arkadaş da temadan olabilir demişti.sen ne diyorsun.temadan olabilir mi.eğer öyleyse bunu nasıl normal yaparız.bi el atsan sevinirim
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.