Şimdi Ara

EE ve Elohab Ne Kadar Yazılımla Bağlantılı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
403
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bi de bu bölümlerden mezun olanlar daha çok hangi arge alanında çalışırlar otonom sistem robotlar vs mi yoksa daha çok kendi alanlarında mı

• ee nin hangi dalına eğildiğinize bağlı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • maebara keiichi kullanıcısına yanıt
    makine veya bilgisayara göre daha mı zordur daha mı kolaydır yani sektörel olarak çalışma açısından

bi de ben daha çok elle tutulur şeyler üzerine(robot drone vs gibi mekanik şeyler) çalışmak istiyorum 4 yıl boyunca eğitimim bunun üzerine mi olur yoksa nette gördüğüm kadarıyla cihazlar vs ile mi
  • upp acil
  • sanırsam o konu üni. den ğni.ye değişir orada hangi alan üzerine yoğunlaşmış hocalar olduğuna bağlı ayrıca çoğu kişi ee yi en zor diye tanımlıyor ancak tabi ki zorluk tamamıyla kişiseldir.yanlış bilmiyorsam 3.sınıfta dal/alan seçiyoruz o zaman ona uygun bir dal seçerseniz istediğinizi gerçekleştirebilirsiniz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • maebara keiichi kullanıcısına yanıt
    hocam hacettepe ee ye baktım hiç o alanda ders ve çalışan hoca yok ama ytü elohab da var bu durumda ytü elohab daha yakın gibi duruyo
  • upppp
  • Elohab gibi ozellesmis muhendislikler okumayin ulkede calisacaksaniz.Zor.is bulursunuz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ytü hocam kendini geliştirince işsiz kalacağını sanmıyorum ayrıca forumda bi tutturmuş iş bulamazsın odtü itü boğaziçi mezunları işsiz furyası başladı benim tanıdığım endüstri meslek mezunları daha mezun olmadan iş teklifi geldi düşün lise mezunu ona iş teklifi geliyosa artık bunlara hayli hayli teklif gelir
  • İkisinde de yazılıma kayabilirsin şöyle diyim

ee'nin alt dalıdır. elektronik haberleşme fakat ee seçersen hem elektrik okuyacan hem de elektronik yani senin istediğin taraf elektronik haberleşmeye daha yatkın gibi duruyor.
    sevmediğin alanda çalışmak seni bıktırabilir. Bu yüzden dikkatli seç ülkemize nitelikli mühendis lazım kimse özel sektörde isteksiz mühendis istemez. :)
  • ama bence yazarken içinin rahat etmesi için derslere bak araştır biraz hoşuna gideni yaz işinden zevk alırsan para sıkıntısı çekmezsin
  • mstamst M kullanıcısına yanıt
    hocam iki bölümde hoşuma gitmedi o yüzden içerisinde daha çok mekanik veya yazılım olan bölümlere bakacam ayrıca teşekkürler hocam
  • hııı ok bi kere o LTÜ
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.