Şimdi Ara

Eduyork hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
562
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba. Ben bu sene wat yapacaktım geçen sene kayıt oldum ekim civarlarında araştırmalarım sonucu eduyorku tercih ettim. Etmez olaydım. Programı iptal ettim başka planlarım olduğu için. 1500 tl ödeme yaptım 500 ön kayıt ücretini iade alamayacaktım bunu biliyorum ama 4-5 ay önce görüştüm izmir şubeyi kapatmışlar istanbulu aradım ekimde arayacağız dediler. Şimdi istanbul şubeye de ulaşamıyorum ne adres var ne telefon. Mail attım geri dönüş bekliyorum. Benim durumumda olan var mı acaba ? Bu durumda ne yapmam lazım ? Tüm dekontlarım vs duruyor. Tüketici hakem heyetine mi başvurmalıyım ? Aydınlatabilir misiniz acaba teşekkürler...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Geçmiş olsun, siz iletişim kurmaya devam edin ama geri dönüş alamazsanız bir avukata danışın neler yapılabilir hususunda. Bu konu burada kalsın, bu şirketi tercih etmek isteyenlere güzel bir kaynak olacaktır.
  • Teşekkürler. 15 ine kadar ulaşmaya çalışacağım sonrasında avukatla görüşeceğim. Şirkete dair telefon numarası bulamıyorum yok olanlar da kapalı. Mail attım dönüş bekliyorum...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.