Şimdi Ara

Edit işlerine başlıyorum.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
553
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İlk kez bugün denedim elimde görüntü çok yok o yüzden şöyle bir şeyde uğraştım. Premier Pro kullanarak başladım ama program biraz kasıntı. Biraz çözeyim Vaskervon arenasından daha iyi yaparım. Sonuçta onlarda her Thresh q sunu ilk 5e koyuyorlar Neyse ;

Varsa şimdiden taktikleri alabilirim. Programları biraz çözdükten sonra bu işi paraya dökebilir miyim aranızda uğraşan varsa söyleyebilir mi? Öğrenciyiz sonuçta harçlık lazım

• Flash atabilirdin,csb.
  • Kapaktaki foto ile alakası yok videonun boşa izlemeyin
  • quote:

Orijinalden alıntı: PagRyze

Flash atabilirdin,csb.

Ölmüyorum zaten kaçıyorum oraları göstermek istemedim alakasız diye.
  • Sırf foto için izledim.Çöp
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kral.

Kapaktaki foto ile alakası yok videonun boşa izlemeyin

Bu cevabı verdiysen kapak fotoğrafında başarılıyım Ayrıca beyler sorulara takılın videoya değil o göstermelik bir şey.
  • 240 bin görüntülenmeye sahip kanalım var 50 dolar gelmiş üstelik videolarım 15 dk civarları. kanalım lol kanalı değil. yani para kazanman imkansız gibi bir şey 15 saniyelik videoya 1 reklam koyarsın 100k görüntülüme alsan bile para etmez ama yabancılar izlerse iyi gelebilir. önüne gelen lol kanalı açıyor bu işten 3-5 kişi sağlam kazanıyor ünlenmek imkansız artık hem mükemmel işler yapacaksın hemde çok iyi reklamın olacak. özgün içerik nerden bulacaksın sağdan soldan çalarsan ban yersin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zirve011

240 bin görüntülenmeye sahip kanalım var 50 dolar gelmiş üstelik videolarım 15 dk civarları. kanalım lol kanalı değil. yani para kazanman imkansız gibi bir şey 15 saniyelik videoya 1 reklam koyarsın 100k görüntülüme alsan bile para etmez ama yabancılar izlerse iyi gelebilir. önüne gelen lol kanalı açıyor bu işten 3-5 kişi sağlam kazanıyor ünlenmek imkansız artık hem mükemmel işler yapacaksın hemde çok iyi reklamın olacak. özgün içerik nerden bulacaksın sağdan soldan çalarsan ban yersin.

Anladım. Haklısın lol videoları tutmaz, bir kaç fikrimiz var. Ama genel itibariyle yabancılara izletmemiz lazım para kazanmak için o biraz sıkıntı. Cevap için teşekkürler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.