Şimdi Ara

Edimax AR-7048GA Arayüz Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
939
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar forumda araştırdım biraz genel olarak şifresel falan arayüze giremeyenler var olayı şöyle özetliyim 1 hafta önce falan alt katta suriyeliler oturuyor internet minternet dedi geçende yok dedim sonra bir daha gelmişler yine yok demiş evdekiler 2 gün sonra falan arayüze gireyim bi bakayım dedim yok arayüze giremiyorum araştırdım alternatif yolları denedim yok maalesef giremedim modem resetledim net kendine geldi şifreyide değiştirdim bugün yine deniyorum yok yine arayüze giremiyorum 192.168.1.1 varsayılan ağ geçidim cevap gelmiyor sayfadan o gelen soru ekranı gelmiyor arayüze giremediğim için birisi giriyor mu ona da bakamıyorum ya gidip bu alt komşuları dövecem ya pcye format atıp bakacam sıkıntı varsa yine bu suriyelileri dövecem varsa başka çözümü olan ? He bir çözüm yolu olarak bir daha modeme reset atıp mac adreslerini ayarlayacam bir de öyle deneyecem pcdeki bir virüs falan mı engelliyor yoksa bunlar bir şekilde giriyor mu benim ağa bilmiyorum anlayamadım ben

• dostum direk arkasında reset kısmı var oraya kürdan gibi bir şeyle basılı tut ışıklar sönene kadar sonra tekrarda arayüze gir kurulum yap ok sorunun çözülmezse özelden pm at yardımcı olurum sana

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byvodoo -- 14 Eylül 2014; 21:49:45 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.