Şimdi Ara

Edifier Kullanıcıları Topluluğu (106. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.132
Cevap
36
Favori
121.059
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 103104105106107
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Edifier R2600 - R2700 - R2800 ARIYORUM 💯 Temiz ve kozmetik teknik kusuru olmayan.Satmayi düşünen olursa yazarsa sevinirim

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • zblacKkenedz kullanıcısına yanıt

Sadece müzik için ise X600 yeterli olacaktır, Son baktığımda satanlar biraz yüksek fiyatlardan satıyor lakin ses dengesi harika bir set kendimde kullanıyorum ilk çıktığı zamanlarda almıştım sanırım bir 14-15 sene oldu rahat.

• Selamlar, creative G6 yanına araştırmalar sonucu Edifier 1280dbs aldım fakat bass konusunda beni tatmin etmedi. Eski bir microlab m200 hoparlör vardı onun subwooferini takmak istiyorum fakat çalışmadı Edifier'in sub girişinden, şimdi ses kartından çıkan 3.5 mm kabluyou iki yollu bölsem (kulaklık bölücüler ile) birini subwoofera diğerini edifiere göndersem bu şekilde sağlıklı olur mu, seste bozulmaya felan neden olur mu. Subwoofer şu an çok maliyetli olacak.

• halukkilic kullanıcısına yanıt

Sağlıklı olmaz. Diğer subwooferlar sağlıklı çalışmaz. Frekans ayarı yapmanız gerek. Bulabilirseniz Edifier T5, bulamazsanız Presonus Eris Sub 8 almanız gerek. Bunlar da pahalı.

• Selamlar, 1280t modeline nette rastlayamadim s360db bakindim o da nisan da gelecekmis saniyorum, masaustu icin ve bt destekli 2.1 tavsiyeleriniz var mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Michael Scofield M kullanıcısına yanıt

Nisanda geleceği bilgisine nereden ulaştınız hocam s360db modelinin? Bu model benimde çok dikkatimi çekiyor.

• Sitesinde mevcut. Subwoofer da gelecek. Kendileriyle de görüşmüştüm. En geç Nisan ortasında gelmiş olacak.

• Kurdan dolayı fiyat normalin üzerinde olucak gibi

• zanzi7575 kullanıcısına yanıt

Orası kesin hocami 10K veririm yalnız ben ama bu fiyatda mucize olur sanırım.

• Glorfindel1907 kullanıcısına yanıt
    Amerika Amazon’da 499 dolara satılan ürün bizde 23-25 bin arası olur. O fiyata da kaç tane satılır orası meçhul :))

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • turuncu55 kullanıcısına yanıt
    ReL svs'ler varken bilemedim 20lerin ustu edifier nasil olur

Rel yada svs kullanmak için ayrıca bir amfi ve sağ sol hoparlör de olması gerekiyor. Bunları da hesaba katınca toplam fiyat nerden baksanız 60-70 bini geçer :))

Zaten Hifi sınıfına bakan birisi Edifier almaz.
    Bu model daha çok bu konulara hakim olmayan, kompakt bir sistem olsun diyecek birinin alacağı bir ürün. Yani hedef farklı bir kitle.

Yada bizim gibi işi biraz daha bilen kişiler için ikinci bir set olarak alacağı bir set olur.

Ama yurtdışı fiyatı 500 dolar olan bir ürün, Samsung’un yaptığı gibi özel bir fiyatlama olmazsa 20-25 binden aşağı olmaz.

• turuncu55 kullanıcısına yanıt
    Dogru pasif sistemde kullanılır bu markalar.Bemde pasif sistemlerde var.Edifier hayran olduğum markadır fp olarak.subını pasif sistemlerimde kullanmak için düşünüyorum.ama evet genelde aktif sistem kullanıcılarının tercihidir doğal olarak.Lambalı sistemler kullanan biri olarak arkadaşlarım der bırak abi şu edifieri vs ama benim ilk cihazlarımdandır.r2600 r2800 şuan bile efsane cihazlar

• Merhaba 2013 yılından beri r2700 kullanıyorum. O zamanlar çok ucuzdu , hayatımda aldığım en fiyatına göre performans veren cihaz olarak kabul ettim onu☺️. Şimdi edifier ürünleri arasında 2700 den üstün bir ürün var mı ? Bluetoothlu bir modeli var o aynı sayılır başka var mı acaba ?

• tyanali51 kullanıcısına yanıt
    2000pro 3000pro ciddi iyi cihazlar .fark yaratir 2700e göre.daha dengeli çalarlar.detaykar frekamslars araligi zaten biraz daha ustde eski r serisine gore

Teşekkürler bir araştırayım ☺️

Youtube'da kanalım var. R2000pro videosu var 3 sene once cektigim.fikir verebilir. Adnan kılıç ' kanalın adı

2700 satmayı dusunursenjz yazın bana lutfen detayları

Zaten kanalınıza aboneymişim , r2700 ü çok seviyorum satmak için daha iyisini alabilmem lazım hocam teşekkürler .

• Merhaba merak ettiğim bir konu var , tiz mid bas 3 yollu mu iyidir ? 2 yollu mu ? Bakıyorum s3000 pro filan hep iki yollu . 3 yollu da tüm alt orta üst frekanslar daha güzel ayrılmıyor mu acaba ? Anlamak istiyorum teşekkürler .

• 
Sayfa: önceki 103104105106107
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.