Şimdi Ara

Eczacılık İhtimali Var mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
830
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar beklediğim gibi olmadı hiç 37 k geldi. Kontenjan artışı vs gibi nedenlerle eczacılık gelme ihtimali var mı ? Herhangi bir devlet üniversitesinde ?

• quote:

Orijinalden alıntı: japoonmrt

Arkadaşlar beklediğim gibi olmadı hiç 37 k geldi. Kontenjan artışı vs gibi nedenlerle eczacılık gelme ihtimali var mı ? Herhangi bir devlet üniversitesinde ?

geçen sene 30k larda aldı en son bu sene de mutlaka düsecektir ama tahminim 32-33k falan olur biraz zor görünüyor dostum
  • corcihaci10 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler dostum ondan önceki sene 18 k imiş birden çok düşmüş bu sene açılacak bölümler böyle bir fark yapmaz sanırım dimi ?
  • Belli olmaz ani düşüşler yapacak bölüm varsa eczacılıktır.Yinede sen umutsuzluğa kapılma.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Teşekkürler dostum ondan önceki sene 18 k imiş birden çok düşmüş bu sene açılacak bölümler böyle bir fark yapmaz sanırım dimi ?

ya geçen sene gerçekten ilginç şeyler oldu kontenjanlar bir anda baya arttı ve böyle bi durum ortaya çıktı ama bu sene de böyle bir şey olur mu zannetmiyorum ama belli de olmaz sen umudunu kaybetme
  • quote:

Orijinalden alıntı: fiko07

Belli olmaz ani düşüşler yapacak bölüm varsa eczacılıktır.Yinede sen umutsuzluğa kapılma.

Saol dostum umarım olur böyle bir şey ..
  • corcihaci10 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim farkındayım şansımı zorlayarak birşeyler duymaya çalışıyorum ..
  • Arkadaşlar lütfen yorum ?
  • 24k ile istanbul kapamış yeni kontejyanlar falan 27k ile girme ihtimalim var mı lütfen yardım ya

• quote:

Orijinalden alıntı: iissoo35

24k ile istanbul kapamış yeni kontejyanlar falan 27k ile girme ihtimalim var mı lütfen yardım ya

Neden olmasın .. Seninki olmazsa benim hiç olmaz inşallah düşer yine sıralar da ..
  • Yeni açılan tıp diş eczacılık bölümleri etkiler sanırım, yeni açılanlar kontanjan değişimleri ne zaman net belli olacak ? Tahminler konusunda bilgisi olan var mı ?
  • Arkadaşlar ??
  • Gazi eczacılık kaça geriler kontenjan araştırması yapan var mı ?

• Canım çok sıkıldı bu sonuca, fikri olan arkadaşlar var mı ?
  • Arkadaşlar ??

• Ya geçen sene kontejyan %22artmış ve 8bin geriledi bu sene %****rjyan artıp 2bin kontejyandan 1de eczanın düşüşünden gerilese 27ye 24lük yer gelir gibi

• quote:

Ya geçen sene kontejyan %22artmış ve 8bin geriledi bu sene %****rjyan artıp 2bin kontejyandan 1de eczanın düşüşünden gerilese 27ye 24lük yer gelir gibi

29 binlik yerin 37 ile alma ihtimali var mı ?

• Güncel ..

• Güncel ..

• quote:

quote:

Ya geçen sene kontejyan %22artmış ve 8bin geriledi bu sene %****rjyan artıp 2bin kontejyandan 1de eczanın düşüşünden gerilese 27ye 24lük yer gelir gibi

29 binlik yerin 37 ile alma ihtimali var mı ?

yok malesef
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.