Şimdi Ara

Eco Tech hakkında değerlendirme!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
851
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Eco tech markası Opel'in özellikle Astra ve Meriva modelleri için uyumlu diyorlar. Bu konuda fikri olan var mı? Ayrıca kalitesi nasıl? Kullananların fiyat kalite değerlendirmesini de bekliyorum

• al işte garip bir konu daha.sayın arkadaşım ECO TECH Opelin Astra ve Meriva modellerine tam uyumluda Vectra modeline az mı uyumluymuş.Sizin aracınız Meriva galiba gittiğiniz serviste sizi ikna etmek için böyle bir yol seçmiş.Buradan sizin nedzinizde bütün firma sahiplerine sesleniyorum,lütfen kimseye saf muamelesi yapmayın.Bu konuda bilgisi olmayan vatandaşları kandırmayın.LPG takılabilinecek ve takılamayacak araçlar belli,şuna çok uyumlu buna az uyumlu diye bir olay yok. Bu tür garip söylemlerden dolayı sektör çok zarar görüyor.
    Sayın arkadaşım o bilgiyi size verene lütfen sorun ECO TECH hangi araçlara az uyumluymuş ve lütfen buraya yazın,yada bir Vectraya binin gidin ona az uyumlu diye bu markayı takmayacaklarmı
    quote:

Orjinalden alıntı: merivalpg

Sevgili Forumcular,
    Eco tech markası Opel'in özellikle Astra ve Meriva modelleri için uyumlu diyorlar. Bu konuda fikri olan var mı? Ayrıca kalitesi nasıl? Kullananların fiyat kalite değerlendirmesini de bekliyorum

• ben araştırma yaparken de özellikle imzadaki araç için çok uygun olduğunu söylemişti takan adam eco tech kitinin.

aynı adam brc, tartarini ve eco tech satıyormuş. telefonda ısrarla en iyisi en uyumlusunun eco tech olduğunu söyledim. o kadar çok ısrar etti ki kandırmak için olduğu belliydi. düşünün brc uymuyormuş benim araca
  • Opel in ecotec motorlu araçları varya belki ordan uyum bağlantısı kurmuştur.
  • buna gerçekten gülünür
    quote:

Orjinalden alıntı: EN.ES

Opel in ecotec motorlu araçları varya belki ordan uyum bağlantısı kurmuştur.
  • arkadaşların dediği gibi uyum olayı saçmadır.araç uyum luysa bütün sistemler uygulanabilir.yalnız bazı sistemler fullgrup dediğimiz sistemde verimli çalışmaz.opelde ,özellikle ecotech tip motorlarda böyle bir problem yok.ecotech markasının kalitesine gelince emmegas markasının piyasaya sürdüğü bir sistemdir.bazı ayrıntılar dışında hemen hemen aynıdır.emmegas da piyasanın en kaliteli sistemlerindendir.fakat türkiyedeki yan sanayi problemlerinden dolayı karbüratörlü sistemleri itibar kaybetmiştir.ama orjinali en iyilerdendir.aynen türkiyede birçok marka[ nasıl karbüratörlü sistemde lovatoyu taklit ediyorsa
  • Arkadaşlar, buradaki dostane tavsiyeler ve eleştiriler için çok teşekkür ediyorum. Ben araştırmama devam ediyorum. Zavoli'ye karar veriyor gibiyim. Taktırır taktirmaz hangisi oldugunu, kullandıktan sonra da montaj servisi ile ustanin adini da verecegim. Sonuç iyi olsa da olmasa da yazacağım buradan düşüncelerimi.
  • Tüm araştırmalarım sonucunda Zavolide karar verdim. Saygılarımla...
  • quote:

Orjinalden alıntı: merivalpg

Tüm araştırmalarım sonucunda Zavolide karar verdim. Saygılarımla...

tebrikler... inş sorunsuz kullanırsın hayırlı sürüşler...
  • Teşekkürler. Zavoli le ilgili deneyimlerime "Opel Meriva Sıralı LPG" başlıklı forumda yer vereceğim. İsteyenler oradan takip edebilirler...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.