Şimdi Ara

ECA kombi ilk çalıştırdım dışarda duman ve koku oldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
2.657
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Ağustos ayında kombi tesisat yaptırmıştım, bugün kombiyi açıp test etmek istedim. Yarım saat geçmedi üst komşu geldi, balkona çıktık durulmuyor inanılmaz bir koku ve siyah duman var diye. Daha önce çalışırken görmediğim bu cihazın olayı bu mudur? Bacadan bu kadar duman mı atar yoksa bir problem mi vardır? Yarın servisi arayacağım ama bu olay çok canımı sıktı, bilgisi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum, teşekkürler.

ECA Confeo Plus yoğuşmalı kombi kullanıyorum.

• DG yeteri kadar hava ile yanınca su buharı, karbom dioksit vd az miktarda gazlar oluşur. Atık gazın rengi beyaz-gridir,koku yapmaz. Sizin kombide sorun olması muhtemel...
  • quote:

Orijinalden alıntı: memint

DG yeteri kadar hava ile yanınca su buharı, karbom dioksit vd az miktarda gazlar oluşur. Atık gazın rengi beyaz-gridir,koku yapmaz. Sizin kombide sorun olması muhtemel...

Bilgi için teşekkür ediyorum, dediğiniz gibi sabah baktığımda beyaz-gri tonta dumanı gördüm, koku yapmayacağı kanısındayım ama ilginçtir bugün servisi aradım, koku yapmasının normal olduğunu hatta yoğuşmasız kombilerde bu kokunun yoğuşmalılara göre fazla olduğunu belirtti.
    Akşam komşunun balkona çıkıp koklayacam bakalım durum nedir, ben bacaya doğru burun uzattım ama bir koku duyamadım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.