Şimdi Ara

Ebm-Dark Electro-Industrial-Harsh Club (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
471
Cevap
3
Favori
6.884
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • afişi bir ara gönderecem hastayım kaç gündür yatıyorum bu arada o şarkı xfusion olabilir galiba
  • Tamamdır, geçmiş olsun hocam. Önemli bir şey yoktur umarım?
  • kardeşim gecen EBM gecesi günü dışardaydım üzerimde sadece ceket vardı eve gec gittim galiba ince geldi üstüm üşüttüm bende :(
  • İkiniz harikasınız bu tür müziği herkes sevemiyor malum,ben sevenlerdenim ve forumda seven birilerini görmek hoşuma gitti belirtmek istedim :)) Sizin kadar diskografik bilgim yok maalesef ama paylaşımlarınızın nerdeyse %80 ini dinledim Skinny Puppy'i çok sevdim. Biraz daha dark electrocuyum sanırım karanlık tonları daha bi seviyorum. Takipteyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: zamancokzor

İkiniz harikasınız bu tür müziği herkes sevemiyor malum,ben sevenlerdenim ve forumda seven birilerini görmek hoşuma gitti belirtmek istedim :)) Sizin kadar diskografik bilgim yok maalesef ama paylaşımlarınızın nerdeyse %80 ini dinledim Skinny Puppy'i çok sevdim. Biraz daha dark electrocuyum sanırım karanlık tonları daha bi seviyorum. Takipteyim

Kesinlikle bunları duymak, iki kişi dışında başkalarının olduğunu duymak beni aşırı heyecanlandırıyor. Demek ki hocam, boşa kürek çekmemişiz.

• Bu arada şunu atmış mıydım?
  • covenantın bu albümü mükemmel
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noobkiller

covenantın bu albümü mükemmel

Hep merak ettim, nerede satılır? Eğer alınacak bir yer yoksa, eheh; nereden indirilir? (Parayla tabi. )
  • quote:

Orijinalden alıntı: zamancokzor

İkiniz harikasınız bu tür müziği herkes sevemiyor malum,ben sevenlerdenim ve forumda seven birilerini görmek hoşuma gitti belirtmek istedim :)) Sizin kadar diskografik bilgim yok maalesef ama paylaşımlarınızın nerdeyse %80 ini dinledim Skinny Puppy'i çok sevdim. Biraz daha dark electrocuyum sanırım karanlık tonları daha bi seviyorum. Takipteyim

sağol dostum vakit olduğıunca buralardayız bekleriz sende katıl bize
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gjallarhorn

quote:

Hep merak ettim, nerede satılır? Eğer alınacak bir yer yoksa, eheh; nereden indirilir? (Parayla tabi. )

illegal var bende bir site veririm adresi :D
  • quote:

quote:

quote:

Bak şimdi en iyi seçeneği söyledin bana. Bu arada popülasyon artmış görünüyor, o kadar yalnız değiliz. :P

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cyber Mortui -- 26 Ekim 2013; 22:35:19 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Bak şimdi en iyi seçeneği söyledin bana. Bu arada popülasyon artmış görünüyor, o kadar yalnız değiliz. :P

hahhaa olmayalım tabi :=))

gecen EBM gecesinde uyuz bir olay oldu..Koskoca her yerde Dark Party diye yazdık zaten..Gel gör ki lavuğun biri bu ne biçim müzik diyip gitmiş kulağıma geldi.Ulan yazıyor orada dinlemiyorsan gelmeyeceksin arkadaşım...Bu yüzden metal müzik sevmiyorum ...

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

hahhaa olmayalım tabi :=))

gecen EBM gecesinde uyuz bir olay oldu..Koskoca her yerde Dark Party diye yazdık zaten..Gel gör ki lavuğun biri bu ne biçim müzik diyip gitmiş kulağıma geldi.Ulan yazıyor orada dinlemiyorsan gelmeyeceksin arkadaşım...Bu yüzden metal müzik sevmiyorum ...

Ahahah. Metalciyim diye geçinen topluluk genelde çoluk çocuk topluluğu. Boş ver hocam, en azından birileri yeni bir müzikle tanışmıştır; onları düşün. Bu arada bir iki görüntü var mı?

• yok kardeşim foto cekmedik pek kimse yoktu fazla zaten
  • quote:

yok kardeşim foto cekmedik pek kimse yoktu fazla zaten

Peki, canınız sağolsun. =)
  • http://dwa-digital.com/track/crucifix
    Die Sektor yeni albüm çıkarmış. Tanıtım şarkısı güzel gibi.
  • hemen indirek
  • quote:

hemen indirek

Dur daha piyasaya 12 kasımda çıkıyor.

• Konuyu dibe gömmek yakışmaz.
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.