Şimdi Ara

EagleGet (İndirme yöneticisi)ücretsiz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
2
Favori
3.039
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

idm ye alternatif arayanlar denesin video indirme başarılı

EagleGet kullanıcıların istedikleri dosyaları hızlı bir şekilde bilgisayarlarına indirebilmeleri için tasarlanmış ücretsiz bir uygulamadır. Dosya transfer hızını arttırmak için dosyaları eş zamanlı olarak birden çok parçaya bölerek indirme işlemlerini gerçekleştirir.

EagleGet kullanıcıları tek tıklamayla kolayca video, müzik, program ve belgeleri indirebilirler. Program Internet Explorer, Chrome ve Firefox ile uyumludur. Ayrıca HTTP, FTP, MMS, HTTPS ve RTSP de dahil olmak üzere birçok protokolü desteklemektedir.

Hala geliştirme aşamasında olan program aynı zamanda Youtube videolarını kolayca bilgisayarınıza indirmenize de olanak sağlamaktadır. Sonraki sürümlerinde indirmek istediğiniz video dosyalarını direkt olarak mp3 formatına dönüştürme gibi seçeneklerin eklenmesi bekleniyor.

EagleGet Özellikleri:

Çoklu parçacık teknoloji sayesinde indirme işlemlerini hızlandırma
    Youtube, Dailymotion, Vimeo gibi popüler siteler üzerinden video indirme
    MMS, HTTP, HTTPS, FTP ve RTSP protokollerini destekleme
    HTTP ve SOCKET proxy desteği
    Çoklu indirme seçeneği
    Özelleştirilebilir kullanıcı asistanı
    Sona eren indirme adreslerini yenileme
    Chrome, IE, Firefox, Opera ve Maxthon tarayıcılar üzerinden tek tıklamayla dosya indirme
    Farklı dosya formatlarını farklı klasörlere indirme
    Görev monitörü sayesinde indirilen ve tamamlanan görevleri takip etme
    İndirme zamanlama
    İndirmeden sonra otomatik olarak virüs taraması seçeneği
    İndirme işlemleri tamamlanınca bilgisayarı kapatma, uyku moduna alma seçenekleri
    İndirme işlemlerine hız limiti koyabilme
    Sessiz mod veya Oyun modu
    Çoklu dil desteği
    (Tanıtım yazısı tamindir)

link
    http://dl.eagleget.com/latest/eagleget_setup.exe

• Mesajım bulunsun. Güzel konu, denersem bu mesajı düzenlerim.
  • İDM yerine kullandığım güzel bir program. İDM programında fazla özelliklere sahip ve torrent sitelerinden bile dosya indiriyor.
  • Tam aradığım tarzda program elinize saglık. Crackli idm kullanarak pc ye program diye ne kurdugumuz belli degildi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben FDM kullanıyorum aktif olarak, fakat bunu da bi deneyeyim bakalım.
  • Youtube' da sorunlu. Bazı videoları indirirken çoğu videoyu indirmiyor.

https://www.youtube.com/watch?v=sqoNLQxTuz8 İndiriyor
    https://www.youtube.com/watch?v=c1ivrVbzUGw İndirmiyor
  • Üstte bahsettiğim video problemi düzeltilmiş. Artık sorun yok ve video yakalayıcı ile daha da geliştirilmiş.

Fakat bazı torrent dosyalarında sıkıntı çıkarıyor nedense. Turktorrentden torrent dosyasını eagleget ile indirip, qBittorrent'e ekleme yapınca hata veriyor. Normal tarayıcıdan indirince sıkıntı çıkmıyor.

Yinede IDM den daha başarılı bana göre.

Edit: Bazı sitelerde de pdf, doc vs. uzantılı dosyaları açmıyor. Açar gibi yapıp hemen kapanıyor. Tarayıcıdan eaglegeti disable yapıp tıklayınca açıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asriell -- 30 Ocak 2017; 17:31:52 >
  • Biraz kullandım, arayüzü pek anlaşılır ve güzel gelmedi ancak program kullanışlı.
  • Konuyu hortlatıyorum kusura bakmayın
    EagleGet bundan 1 yıl öncesine kadar sorunsuz çalışıyordu son 2-3 gündür indirme yapamıyorum.

Sorun : Eklentiden dosyanın MB ' ını seçiyorum program o arada size hesaplıyor ya , bende hesaplayamıyor . Unknown Size hatası veriyor . Hesaplamadığı zamanda indir tuşuna bassam bile 0 MB/saniye ' de kalıyor zaten.

Öneri : Chrome Eklentilerden kaldırıp yeniden yükledim olmadı , EagleGet ' i silip tekrar yükledim , olmadı . EagleGet dosyayı indirilen yerin adres yolunu değiştirdim yine olmadı .

Yardımınızı bekliyorum , umarım sorunumu anlamışsınızdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Magmoose

Konuyu hortlatıyorum kusura bakmayın
    EagleGet bundan 1 yıl öncesine kadar sorunsuz çalışıyordu son 2-3 gündür indirme yapamıyorum.

Sorun : Eklentiden dosyanın MB ' ını seçiyorum program o arada size hesaplıyor ya , bende hesaplayamıyor . Unknown Size hatası veriyor . Hesaplamadığı zamanda indir tuşuna bassam bile 0 MB/saniye ' de kalıyor zaten.

Öneri : Chrome Eklentilerden kaldırıp yeniden yükledim olmadı , EagleGet ' i silip tekrar yükledim , olmadı . EagleGet dosyayı indirilen yerin adres yolunu değiştirdim yine olmadı .

Yardımınızı bekliyorum , umarım sorunumu anlamışsınızdır.

Problem düzelmezse birde bunu deneyin
    http://www.freedownloadmanager.org/

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.