Şimdi Ara

EA Play'in Steam çıkış tarihi belli oldu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
1.466
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kimse almaz o zaman şahsen 65 TL olursa alırım. Arada oynamak için güzel fiyat ama üstü bir fiyat olursa almam anlamı kalmıyor çünkü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • FIFA 21 yoksa boş.

• FiFA 21 daha çıkmadı bile 9 Ekim'de eklenecek steam'e. En iyi ihtimalle o tarihten 3 ay sonra EA play'e eklenir. En geç 2021 ikinci çeyreğe kadar EA Play'e gelir , yine de 65 Lira'ya FiFA 21 ve tonla kaliteli oyun oynamak için bedava! Burada millet ne kadar ağlarsa ağlasın geldiğinde koşarak alırlar. FiFA 20'yi bile şuan 100 Lira altında satan yok(Kadrolu olanları), 65 Liraya muhtemelen şuan itibariyle 6 ay sonra eklenir, FiFA 21 tek başına bile bedava iken bir sürü oyun veriyor! Sizi bilmem ama benim alacağım kesin; Xbox Game Pass ve PSN PLUS gibi bir şey bu, hem de Steam platformu üzerinde. Tek isteğim, Steam serverlarını kullansınlar EA'nın serverları rezalet! çalıştır komutuna ''cd..'' enter ''Ping utas.fut.ea.com'' enter yazın(enter olanlara basacaksınız yazmayacaksınız!) kaç ms olduğu yazar bende minimum 67-68 ms gözüküyor! 100 üzerindeyse adamlar leb demeden hareket yaparken siz hareket bile edemezsiniz, sonra vay efendim neden yenildim dersiniz :D

Son olarak steam'in bir güzelliği daha var, sitede bir çok kişi %20-30 arası steam indirimi yapıyor :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tobepeople -- 19 Ağustos 2020; 22:21:53 >

• Mütercim Bey kullanıcısına yanıt
    Onun için Origin üzerinden access premier almanız gerekli. VPN'le 300TL civarına alınabiliyor.

• Portraitclub kullanıcısına yanıt

EA steam üzerinde türkiyeye çok fazla bölgesel fiyatlandırma yapmıyor.

10 senelik battlefield 3'ü bile 280tlye veriyor. ben yıllık ücretin 280tlden daha ucuz olacağını pek sanmıyorum ama belki de şaşırtırlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi board728 -- 19 Ağustos 2020; 15:9:12 >
  • değil bir sene senelik 65 tl den en az 2 senelik almak lazım , şahsen ben öyle yapacağım.

• Almam hocam zaten 65 TL açıklamışlar bu açıklama sonrası o dediğin fiyatı veren de çıkarsa da kazıklanmayı seviyor derim.

• Fifa 20'yi Ps4e aldigima pisman oldum. Sebebi kamera acilari. Ben gercekci oynamayi seviyorum ve yayin kamerasinda oynuyorum. O ne rezalet bir gorus alanidir. En uzakta bile teleskopla bakiyorsun gibi. Salak EA in bunu yillardir duzeltmedigi de ortadayken gittim ps4 e aldim.

Pc de bunu ea play alarak kesin gecis yapacagim. Modlarla kameralara mudahale ediyorsun. Sirf bu bile yeter.

• 65 lira olsun 2 ya da 3 yıllık üyeliği basarım direk. Fazla uygun çünkü.

• quote:

Orijinalden alıntı: tobepeople

FiFA 21 daha çıkmadı bile 9 Ekim'de eklenecek steam'e. En iyi ihtimalle o tarihten 3 ay sonra EA play'e eklenir. En geç 2021 ikinci çeyreğe kadar EA Play'e gelir , yine de 65 Lira'ya FiFA 21 ve tonla kaliteli oyun oynamak için bedava! Burada millet ne kadar ağlarsa ağlasın geldiğinde koşarak alırlar. FiFA 20'yi bile şuan 100 Lira altında satan yok(Kadrolu olanları), 65 Liraya muhtemelen şuan itibariyle 6 ay sonra eklenir, FiFA 21 tek başına bile bedava iken bir sürü oyun veriyor! Sizi bilmem ama benim alacağım kesin; Xbox Game Pass ve PSN PLUS gibi bir şey bu, hem de Steam platformu üzerinde. Tek isteğim, Steam serverlarını kullansınlar EA'nın serverları rezalet! çalıştır komutuna ''cd..'' enter ''Ping utas.fut.ea.com'' enter yazın(enter olanlara basacaksınız yazmayacaksınız!) kaç ms olduğu yazar bende minimum 67-68 ms gözüküyor! 100 üzerindeyse adamlar leb demeden hareket yaparken siz hareket bile edemezsiniz, sonra vay efendim neden yenildim dersiniz :D

Son olarak steam'in bir güzelliği daha var, sitede bir çok kişi %20-30 arası steam indirimi yapıyor :)

6 aydan aşagı eklenmez fifa standarda.premier sürümde çıkar çıkmaz eklenir

• arkadaşlar bu EA play, stadia gibi bişey mi veya xbox game pass'tan farkı nedir.

• Ayın 31 oldu hani nerede

• quote:

Orijinalden alıntı: PrensMişkın

Ayın 31 oldu hani nerede

Amerika da saat daha sabah 7 akşama doğru gelir.

• akşam 8 de gelir

• 65 liradan çıktı. 2 yıllık alınamıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 19yusuf05 -- 31 Ağustos 2020; 18:34:31 >
  • Çoğu oyun yok, fifa 19,20 yok. Ama aldım bakalım belki koyarlar.

• steam ea play geldi aylık 12tl fifa 21 deneme sürümü 1 ekim diyor bu ea play aylık 10 saat oynama oluyor dimi yıllığını alırsan yine aylık 10 saat ama %55 daha uyguna geliyor fiyatı

• Ben bir türlü abonelik alamadım. EA Play sayfasına girdiğimde aşağıdaki terms ve privacy linklerine yönlendiriyor. Onlara tıkladığımda ise bu linkler potansiyel şüpheli olarak işaretlendi diyor. Nereden alacağız?

• kaldırdılar şuanlık alımları muhtemelen zam gelecek

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.