Şimdi Ara

E830 TAKVİM VE TUŞ SESİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.816
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlardün e830 aldık ama takimi ayarlıyamıyoruz takvim seçeneği aktif değil nasıl ayarlanır takvim.Tuş sesi moduda aktif değil tuş sesini kısma çaremiz varmı

• ben e900 kullanıyorum ama genel olarak menülerin aynı olacağını düşünüyorum.Takvim seçeneği ayarlar menüsünde ekran ayarları kısmında bulunmaktadır.oradan telefonun kendi içinde yüklü gelen duvarkağıdını aktive ettiğinizde aşağıdaki takvim seçeneğini açık hale getirebiliyorsunuz.Kendi çektiğiniz resim veya bilgisayardan telefona attığınız resimlere takvim duvar kağıdı seçeneğini aktifleştiremezsiniz.
    Bu işlemler yaptıktan sonra kaydete tıklayıp ayarları kaydedin takvim duvarkağıdı açılacaktır
  • tşk ederim
  • TUŞ SESİNDE İSE TELEFONUN YANINDA (SOL) BULUNAN ses açma ve kapatma düğmelerini kullanarak sesi açıp kapatabilirsiniz.
  • sungur un dedigi dogru bende epey bir ugrastım ancak tabi bizde alıskanlıktır kullanma klavuzunu bir kenara atar kendimiz kurcalayarak ogrenmeye bayılırız sonucta en sonunda ben de alıp kullanma klavuzunu baktım orada yazıyor

bekleme modunda ses acma kapama dugmesi ile tus sesini basitce acıp kapatabiliyoruz
  • yazı modundan kaynaklanıyor tuş sesi seçeneğinin inaktif olması...yazı tipinden normali seç düzelir
  • quote:

Orjinalden alıntı: aykuttoklu

sungur un dedigi dogru bende epey bir ugrastım ancak tabi bizde alıskanlıktır kullanma klavuzunu bir kenara atar kendimiz kurcalayarak ogrenmeye bayılırız sonucta en sonunda ben de alıp kullanma klavuzunu baktım orada yazıyor

bekleme modunda ses acma kapama dugmesi ile tus sesini basitce acıp kapatabiliyoruz

evet zaten e900ün kullanma kılavuzu gayet güzel ve sistemli hazırlanmış.yazı tipinde veya türkçesinde herhangibir bozukluk yok.Çok açık ve anlaşılır bi biçimde hazırlanmış kılavuz.Ama yılın cep telefonu ünvanını elinde bulunduran d900inin kullanma kılavuzu tam bir hayal kırıklığı..bölmler çok basit açıklanmış ve cümleler hiç açık değil.Yani ben arkadaşlarımıza kızmıyorum çünkü dediğim gibi bazı modellerin kılavuzları tam bir keşmekeş

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.