Şimdi Ara

E7200 işlemcili sistem için ekran kartı tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.024
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Mevcut sistemim aşağıdaki gibidir. Genellikle simulasyon oyunları oynuyorum. (FSX, ETS, Trainz gibi).

Bu sistem için alabileceğim işlemcinin darboğaz yaratmayacağı bir ekran kartı önerebilir misiniz? Monitörün çözünürlüğü 1440x900. Beni yaklaşık bir sene idare edebilirse yeter. Sistem terfisi düşünmüyorum.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

• HD6850 işini görür o çözünürlükte, 2.el alabilirsin hocam, aslında işlemcini de 2.el Quad Core yaparsan iyi olur Q8400 gibi mesela...
  • Hocam işlemcinizin saat hızı iyi fakat en azından daha uyumlu çalışabilmesi açısından 3.3GHZ yaparsanız ben size HD6850 öneririm.
  • Hocam benim 2 önceki sistemim ve oynadıgımız oyunlar sizinkiyle aynıydı(monitör dahil) aynı konuyu açtım 4890 dan fazlasını takma dediler ben 6850 aldım çok memnundum ileride yetmediğinde imzamdaki gibi birsey yapabilirsiniz iyi günler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yorumlar için teşekkür ederim.

İyi bilmediğimden ötürü birşey sorucam. Benim ana kartda PCI Express x16 slotu var. Baktığıma göre HD6850 kartı PCI Express 2.1. Uyumluluk sorunu olur mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DreaMeat

Yorumlar için teşekkür ederim.

İyi bilmediğimden ötürü birşey sorucam. Benim ana kartda PCI Express x16 slotu var. Baktığıma göre HD6850 kartı PCI Express 2.1. Uyumluluk sorunu olur mu?

Takabilirsin , sorun olmaz.Ama kesinlikle darboğaz yapar en az quad cpu gerek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkür ederim yardımlarınız için
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.