Şimdi Ara

E7 email problemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
596
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Nokia E7 telefonumda bir e maili silersem, serverdan da otomatik olarak siliyor ve PCmdeki outlooku açtığım zaman bu emailler gelmiyor.. Bu nasıl düzelebilir ?
    Teşekkürler

• ayarlardan "okunma durumunu sunucuya senk etme" seçin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Crosshair

ayarlardan "okunma durumunu sunucuya senk etme" seçin.

Teşekkürler
  • quote:

ayarlardan "okunma durumunu sunucuya senk etme" seçin.

Söylediğiniz gibi yaptım, maalesef sorun devam ediyor
  • hmm, o zaman serverdan ayar yapılması gerekiyor olabilir. ben gmail ile kullandığımda problem olmuyor, gmailde okunmamış ve silinmemiş oluyor. sizin server şirket hattıysa ordan da ayar yapılması gerekebilir.
  • quote:

hmm, o zaman serverdan ayar yapılması gerekiyor olabilir. ben gmail ile kullandığımda problem olmuyor, gmailde okunmamış ve silinmemiş oluyor. sizin server şirket hattıysa ordan da ayar yapılması gerekebilir.

Daha önce iphone kullanıyordum, onda ayarı vardı serverdan asla silme diye ve problem yaşamadım. Ne olduysa Nokia'dan sonra oldu. server için aradım, onlar da bizden olamaz diyorlar.
    Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lemon48 -- 27 Eylül 2011; 11:10:29 >
  • rica ederim, doğrudur, nokia'nın mail exchange programı pek gelişmiş değil. 1-2 client programı daha vardı isterseniz bir bakın, isimlerini hatırlamıyorum belki işinizi görür
  • quote:

rica ederim, doğrudur, nokia'nın mail exchange programı pek gelişmiş değil. 1-2 client programı daha vardı isterseniz bir bakın, isimlerini hatırlamıyorum belki işinizi görür

Hızlı cevabınız için teşekkürler. Aynı sorun eşimin E6 sında da var. Yeni telefon alacak arkadaşlara E7 ne E6 önermem. Diğer modeller nasıl bilemiyorum. Iphone varken ona kızıyordum, şimdi Nokia kafayı yedirtecek
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.