Şimdi Ara

<<<e398 ciler>>>TÜRKİYE'NİN EN KAPSAMLI E398 FORUMU!! BURAYA (587. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.768
Cevap
3
Favori
432.386
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 585586587588589
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bende hala duruyo e 398 im sadece pili bitik ne telefondu ama cogu arkadası yazılım delisi yapmıştı :) ben dahil :)
  • Hey gidi günler hey. Hatta abartıp telefona 1.3. mp kamera bile yapmışlardı.
  • bu telefondan bi bulaştı motorola telefon hastalıgı öylede gidiyor lg optimus 2x almıstım biri atrix 4g ile takas edelim diyince hiç düşünmedim bile motorola tellerde tek sorunu milestone ile yasadım sadece o bozuldu :(
  • zamanın da bu telefonla k700 arasında kalmıştım gidip k700 almıştım kullanmak hiç nasip olmadı e398 i
  • yok arkdaş hala ilk sayfada burası bu telefonada bu yakışır zaten taaa ilk flashcılar e398ciler bile geri dönmüş vay bea elimde bi tane e398 kaldı gerisi sağa sola gitti :( elimde kalanın da şarz soketini kullanan arkdş sinirdn parçalamış ahhh ahh ne telefondu beee
  • hala bu foruma birşeyler yazılıyor mu ya
    donanımhabere sanırım bu konu nedeniyle üye olmuştum ve yıllardır bu forumdayım :)
  • http://www.e398mod.com
    07.DO & OA.02 için MotoMix son mod
  • bendede bir tane var tel kilidini unuttum vede kablosunu bulamıyorum yoksa mod yüklüycem açıcam:D
  • :):):) duygulandım yav eskiden hergün kaç kere takip ederdim yeni bişeler varmı diye bu sayfayı.hala durur telefonum kullanmaktayım.tek bir incecik kusuru bile yok flash atarım bazen can sıkıntısından :)
  • telefonumu gene değiştiriyorum bu süreçte gene emektar e398 imi kullancam arada nostalji iyi oluyor
  • Aynen bende acayip bir sekilde duygulandim bu foruma emektarım için kaydolmuştum yıl 2005 7 sene gecmis be
  • Ben aslında sx1 hastasıyım ama e398 ede hastayım hala elımde sıfır e398 var o derece yanı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eski mesajlarımı buldum ne günlerdi yahu:)
  • Çok Acil Çok Temiz Motorola E398 Veya Motorola ROKR E1 Arıyorum. Ücret Görüşülür. MSN: ati19_fark@hotmail.com
  • Sarja taktim canavari

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Motorola E398 - ROKR E1 Türkçe Dil Paket

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MotoDahi -- 18 Nisan 2013; 12:33:15 >
  • atrixi satınca efsaneyi bende sarja bağladım hadi hayırlı olsun
  • Merhaba Yıl 2013 Her Zaman Motorola E398 Kullanacak Olan Ben Dünya'nın En İyi Ses Veren Telefon'u Motorola E398 Güncelledim. Müzike Göre Hareket Eden Animasyon Müzik Çalarken İstekinize Göre 1 Tuşu Ritim Işıkları 2 Tuşu Fener Işıkı 3 Tuşu Numara Tuşları Müzikin Ritmine Göre Yanıp Sönmektedir. itunes Sınırsız Şarkı Kapasitesi - Sınırsız Video Kayıt Özelligi - Hızlı Menü - Uçus Modu - Şarj Tasarruf - En Az 3 Gün Şarj Bitmeden Müzik Dinleyebilme - Normal De 1 GB Olan Hafıza Desteki 2 GB Oldu. Dünya'nın En İyi Ses Veren Telefon'u Motorola E398 Bu Telefonu Seviyorum HELLOMOTO Hayırlı Forumlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MotoDahi -- 6 Ağustos 2013; 7:13:16 >

• quote:

Orijinalden alıntı: gurkan__252

[size=3]ALMAK İSTEYEN OLURSA, Bende E398 var, Donanımsal olarak sorunsuz bir cihazdır bende uzun süre kullandım 2 yıldır çekmecemde durmakta tek sorunu yeniden flash yüklenmesi gerek onun dışında sorunsuzdur. Uzun süre kullanmak isteyen olursada bir komple kasa değişimi yaparsa uzun yıllar kullanılır. Ürün dükkanımda mevcut. Detaylı bilgi için PM'den ulaşırsanız yardımcı olurum.

Merhaba Motorola E398 İlk Çıktığında Almıştım. Motorola E398 Kutusundan Açıp Da Telefonun Açıldığın Da His Ettiklerimi Anlatamam. Diyorum Ya İşte Motorola E398 Anlatılmaz Yaşanır Diye Bu Yüzden İşte. Yıl 2013 Motorola E398 Var Ve Kullanıyorum Kullanmaya Da Devam Edeceğim. Motorola E398 Anlatılmaz Yaşanır. Flash Bana Göre 5 Dakikalık İş. Mükemmel İkili Motorola E398 Ve Ben Hayırlı Forumlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MotoDahi -- 16 Ağustos 2013; 11:49:19 >

• quote:

Orijinalden alıntı: video çekemeyen

arkadaşlarlar bir de ben şu telefon ilk geldiğinde hafıza kartında ''Callin' Out'' ''Moto Metal'' şarkıları var ya onları arıyorum kimsede var mı? ya da yerinin bilen??

Merhaba

Moto Metal

Aşağıdaki Linke Tıkla.

http://mrtzcmp3.net/L?rzQcov0_Magix%20AG_Moto%20Metal%20_

Hayırlı Forumlar.
  • 
Sayfa: önceki 585586587588589
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.