Şimdi Ara

E30 BMW 3.16i Hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
703
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

13.000TL bütçem var. Bu bütçeye uygun araç bakıyorum genelde hafta sonları zevk amaçlı bineceğim, alacağım ikinci arabam olacak o yüzden çok araba bilgim yok.

Daha çok sürüş zevki, karakteri olan bir araç istiyorum, günümüz şartları mevcbur lpg ile bineceğim buna da uygun olmalı.
    Modifiye işine hiç girmeyeceğim aracı orjinal halinde binmeyi planlıyorum bu yüzden orjinalliği ile çok oynanmamış olmasını dikkat ediyorum.

Bu kriterlere göre e30 bmw 3.16 buldum bir adet, dıştan temiz duruyo çok oynanmaış gibi ofset jantları çıkarıp normal bir m3 replika jant takarak binilir gibi geldi. BMW e30 3,16i

Ama araç hakkında bilgi sahibi değilim vergisi çok makul senelik 100tl lpg var 1.6 motor yakıtta çok sıkıntı yaratmaz gibime geldi.

Sizin fikirlerinizi almak isterim şu şekilde;

-yedek parçaları bulunur mu ve pahalımıdır mesela bir baskı balata setine 400 500tl vermek gerekir mi?

-13.000 TL daha mantıklı önerileriniz var mı?

-BMW e30 dan anlayan ankarada bildiğiniz usta var mı?

-Bir kaç sene bindikten sonra satabilirmiyim ya da çok zarar edermiyim?

-Bütçe mi kredi çekerek 20,000 21,000 çıkarabilirim (ama böyle bir tercih yapmak istemiyorum) bu durumda suzuki swift 1.3 / mazda 2 1.3 / opel astra coupe bertone 1.6 /alfa romeo 147 1.6ts / 2003 BMW 1.6ti compact m3 paket(23.000tl) gibi modeller alabiliyorum. Bunlarda suzukı ve mazda tamamen dış tasarım ve ekonomık oluslarından lıstedeler.
    90 model bmw kesinlikle alınmaz kredi çek bunlardan bırını al mı dersiniz?

Kafam biraz karışık anlayacağınız borca giresim pek yok ama o yaşta araba elimde patlar mı kaygısı taşıyorum. Sizin fikirlerinizi merak etmekteyim. Şimdiden teşekkürler.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.