Şimdi Ara

E.Y.E.: Divine Cybermancy (ÇIKTI)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
2.200
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Tür:Action (Shooter) / 3D / 1st Person / FPS / RPG
    Yapımcı: Streum On Studio
    Çıkış Tarihi:ÇIKTI
    Web:http://eye.streumon-studio.com görseller ve videolar :http://eye.streumon-studio.com/index.php?page=medias/
    Sistem Gereksinimleri

• Windows 7 32/64-bit / Vista 32/64 / XP
    • Pentium 4 3.0GHz, Athlon 64 3000 yada daha iyi
    • Memory: 1 GB XP / 2GB Vista
    • 6 GB boş alan
    • DirectX 9 uyumlu 128 MB, Shader model 2.0. ATI X800, NVidia 6600 yada daha iyi
    • DirectX 9.0c uyumlu ses kartı
    • Ekstra: Sadece multiplayer için İnternet bağlantısı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi geronimo. -- 5 Ağustos 2011; 22:39:30 >

• oyunu hiç oynayıp deneyen yok mu acaba ? bu oyun kıtlığında gider mi bir fikri olan
  • Oyun Steam'da 20 dolar.
  • source motoruyla yapılmış cyber punk rpg. illaki meraklısı vardır fakat beni açmadı. cyber punk pek sevmediğimden.
  • oyun çok kötü değil ama bende cmdl cache diye bir hata veriyor. 2 gb ram kesmiyor beyfendiyi.
  • Sistem Gereksinimleri

• 6 GB boş alan
    • DirectX 9 uyumlu 128 MB, Shader model 2.0. ATI X800, NVidia 6600 yada daha iyi
    • Ekstra: Sadece multiplayer için İnternet bağlantı

sistem ihtiyaçları bu şekilde 2gb yetmemesi değil bence sorununuzun sebebi
  • Ben denedim deus ex vari bir oyun yeni deus ex oyunu çıkana kadar oynanabilir,fena değil yani.
  • Oyunu ilk defa görüyorum detaylı bir şekilde açıklama yapabilecek biri var mı ? Ne oluyor ne bitiyor diye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: geronimo.

Sistem Gereksinimleri

• 6 GB boş alan
    • Ekstra: Sadece multiplayer için İnternet bağlantı

sistem ihtiyaçları bu şekilde 2gb yetmemesi değil bence sorununuzun sebebi

hatanın tam ismi : CMDL cache:out of memory. yani bir ram ile ilgili bir sorun olması lazım.
  • Oyunu oynayanların yorumlarını bekliyorum. Oynayıp deneyen varsa, fikirlerini belirtirlerse sevinirim.

Zamanım olursa eğer bende alıp oynamayı düşünüyorum. Bu tarz oyunlar ilgimi çekiyor.
  • Evet videosu bence kötü olduğunu gösteriyo ama oynamadanda bilinmez yok mu oynayan
  • ben oynadım ve beğenmedim türü beğenenler için belki güzel gelebilir çok karışık geldi bana
  • Oyundaki amacımız, oyunun konusu ne beyler biri aydınlatırsa sevinirim.
  • Oyunun oynanış vidyosunu izledim de hakikaten kötü duruyor. Bence denemeye bile değmez.
  • bende video ya göre yorum yapıyorum. videoyu izledim ama o kadar da kötü gelmedi bana oyun. evet animasyonlar kütük gibi bi crysis yada cod degil ama bu oyun kuraklığında gayette oynanabilir bi oyun gibi gözüküyor. indirdigim birazdan deneyecegim.
  • Ben oynadım. Oyunun başlarında sıkıldım ama. Ne oluyor amaç ne ne için savaşıyoruz falan uzun uzun okudum ama çok basit geldi. Hikaye işlenişi falan da çok kötü. Oynanabilirlik yüksek, heavy armor aldığımda neredeyse ölümsüz oluyorum kurşunlar isabet ettiğinde metal sesi falan geliyor o ayrıntılar çok hoş. Düşmanlar oyunun başında olduğum için sanırım 1 mermide ölüyor neredeyse. Zor ölenler de çıkıyor arada sırada. Zaten FPS/RPG olarak geçiyor RPG'lerde de ilk başlarda canavarlar çok kolay ölür. İlerlemediğimden ilerleyen kısımlarda düşmanlar nasıldır bilemeyeceğim. Onun dışında biyonik bacak biyonik göz vs. alabiliyoruz. Mesela biyonik göz düşmanları parlak gösteriyor ve karanlıkta görmemizi sağlıyor, biyonik bacak yüksek zıplamaya ve hızlı koşmaya yarıyor gibi.

Oyun sıkıcı geldi bana hikaye işlenişi kötü olduğu içindir belki. Ama genel olarak fena değil.

• Bunu izlerken diyorum lan bu Source motoruna benziyor ragdoll filan.Sonra youtube'dan ayrı bir trailer izledim sonunda Source logosu göründü.Trailer buydu.

Portal 2'den beri Source motoruyla oynayabileceğim farklı bir oyun göremedim.Buna bakıcam bir ara.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.