Şimdi Ara

e-ticaret sitesi yardım

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
562
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar gg tarzı bir düşüncem var yapı olarak nadir kitap tarzı ama insanlar üye olup satış yapacak, sadece kitap,efemera,resim vb şeyler olacak. Tabi böyle bir sitede güvenlik çok daha önemli. Bu tarz bir site için tavsiye edeceğiniz şurayla görüş gibi bir tavsiyeniz var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhaba;

E-ticaret alanında düşündüğünüz siteyi tam olarak detaylı bir şekilde yazabilirseniz yardımcı olmaya çalışayım. Bunun dışında direk olarakhttp://www.neticaret.com.tr/e-ticaret-iletisim adresinden bizlerle temasa geçebilirsiniz.

Selamlar.
  • Merhabalar,
    yakalamalisin.com (site benim) gibi bir siteye bedava sahip olabilirsiniz.
    İlgilenirseniz iletişime geçebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sahil35

Arkadaşlar gg tarzı bir düşüncem var yapı olarak nadir kitap tarzı ama insanlar üye olup satış yapacak, sadece kitap,efemera,resim vb şeyler olacak. Tabi böyle bir sitede güvenlik çok daha önemli. Bu tarz bir site için tavsiye edeceğiniz şurayla görüş gibi bir tavsiyeniz var mı?

Merhaba, ben kendi sitemi rgsyazilim.com sitesine yaptırdım, siteyle çok ilgilendiler ve gerekli bütün güvenlik önlemlerini alıyorlar, ayrıca satış sonrası hizmetlerinden de inanılmaz memnunum, projenizde çok güzel fikir. başarılar...

www.rgsyazilim.com

• quote:

Orijinalden alıntı: burcush

quote:

Arkadaşlar gg tarzı bir düşüncem var yapı olarak nadir kitap tarzı ama insanlar üye olup satış yapacak, sadece kitap,efemera,resim vb şeyler olacak. Tabi böyle bir sitede güvenlik çok daha önemli. Bu tarz bir site için tavsiye edeceğiniz şurayla görüş gibi bir tavsiyeniz var mı?

Merhaba, ben kendi sitemi rgsyazilim.com sitesine yaptırdım, siteyle çok ilgilendiler ve gerekli bütün güvenlik önlemlerini alıyorlar, ayrıca satış sonrası hizmetlerinden de inanılmaz memnunum, projenizde çok güzel fikir. başarılar...

www.rgsyazilim.com

Teşekkürler. Sitenizi inceleyebilir miyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: burcush

quote:

www.rgsyazilim.com

Teşekkürler. Sitenizi inceleyebilir miyim

www.bebekparti.com umarım reklam olmaz :)

• Takipteyim bende düşünüyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.