Şimdi Ara

e-250 jpg sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
537
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar samsung e-250 telefon aldım memnunum fakat bilgisayardan yüklediğim fotoları telefon açamıoyr desteklenmiyen program diyor programlar jpg dosyası
    yardım ve önerileriniz için şimdiden teşekkürler

• yorum lütfen
  • Problemin nedenini kesin olarak bilmiyoruma ama bir fikir yürüteyim. Telefona yüklediğin fotoğrafların çözünürlüğü veya dosya boyutu çok yüksek ise problem çıkabilir. Düşük çözünürlük ve boyutttaki fotoğrafları yükleyerek bu durumu kontrol edebilirsin.

Telefon ile çekmiş olduğun fotoğrafların uzantısını kontrol et. Bilgisayardan telefona göndereceğin fotoğrafların uzantısı telefondakilerle aynı olsun. Eğer aynı değilse fotoğrafın uzantısını bilgisayarda değiştir ve öyle gönder telefona.
  • quote:

Orjinalden alıntı: charachan

arkadaşlar samsung e-250 telefon aldım memnunum fakat bilgisayardan yüklediğim fotoları telefon açamıoyr desteklenmiyen program diyor programlar jpg dosyası
    yardım ve önerileriniz için şimdiden teşekkürler

kardeşim dün benim başımada aynı olay geldi ve bunu fotğrafların boyutundan kaynaklandığı düşündüm...hemen fotonun boyutunu küçültüp tekrar yolladım cebe...bu kez çalıştı...yani anlıcağın..resimlerin boyutlarını küçültmen gerekiyor... kolay gelsin..
  • teşekkürler saolun
  • e250 640x480 üzeri fotoları göstermez
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.