Şimdi Ara

DVD YAZICI SİMGESİ VİSTADA KAYBOLUYOR..???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
912
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Orjinal Vista Home 64bit kullanıyorum ama bir problemim var Acer 9424 wsmi marka laptopum var. dvd yazıcısı TSSTcorp TS-L632D marka dvd yazıcı simgesi durup dururken
    belli aralıklarla yani bazen 2 günde bir bazende 3günde bir kendi kendine kayboluyor.. Ne yaptıysam sorunu çözemedim.Yaptıklarım ise donanımın tüm 64BİT sürcüleri
    doğru yüklendi. anakartım 945gm çipli intelin inf.driverlarını da yükledim. BİOS güncellemesi yaptım dvd yazıcının en son firmware inide yükledim ama bu problemden bir türlü kurtulamadım!!! aynı zamanda orjinal home premium 32 bit de var ondada aynı sorun devam ediyor.laptopla birlikte XP MEDİA CENTER gelmişti.xp de kesinlikle böyle bir problem yok!! hiç yaşamadım.Donanımsal bir problem olsaydı XP dede olurdu ama VİSTANIN her iki sürümündede 32ve 64bit dvd rom simgesi kendiliğinden kayboluyor.Acaba buna benzer bir sorun yaşayıp da çözebilen varmı? yada bu problemim hakkında bana yardımcı olabilecek fikirleri bekliyorum....Herkeze şimdiden teşekkür ederim...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.