Şimdi Ara

DvD YAPMA PROGRAMI....

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.376
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • aRKADASLR DVD RIP LERIMI MENULU HALDE DVD YAPMA IMKANI OLAN BIR ROGRAM ARIYORUM YARDIMCI OLURSANIZ SEVINIRIM.MENUYU ARKA PLANI FELAN HEPSINI AYARLAYABILEYIM.....

• DVD LAB PRO
  • Menülü derken ne demek istemiş arkadaş ?
  • Dvd film izledıysen menu oluyor ya hanı o nu demek ıstemıs arkadas
  • VSO nun war bi programı çok kolay hemde. google da VSO Dvd diye aratırsan çıkacaktır
  • önemlı olan kolay olması degıl benım ıcın guzel bı dızayn etmek ve kalıtesının gıtmemesı.ayrıca lınk de verebılırsenız cok sevınırım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eommaergh

önemlı olan kolay olması degıl benım ıcın guzel bı dızayn etmek ve kalıtesının gıtmemesı.ayrıca lınk de verebılırsenız cok sevınırım...

http://www.google.com.tr/#hl=tr&source=hp&q=VSO+Dvd&btnG=Google%27da+Ara&meta=&aq=f&oq=VSO+Dvd&fp=5eec163bf4380442

• arkadaslar bu programa baktımda pek ıyı degıl bellı baslı menulerı secebılıyorsun ben arkaya kendım bır foto koyup menusunu kendım yapmak ıstıyorum yada ben bulamadım bılen varsa yardımcı olabılırmı lutfen....
  • şu ana kadar kullandıgım en ıyıs neronun kendı ıcerısınde olan nero vısıon bundan daha ıyı bır program bılen varsa yardımcı olabılırmı lutfen.ama sadece.ama programda menuyu kendım yapmak ıstıyorum bu sekılde vso dvd gıbı degıl
    Bu arada yardımcı olan arkadaslara tesekkurler....
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.