Şimdi Ara

dvb-s tavsiye

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
717
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • herkese iyi akşamlar.hepsiburada satlına skystar3 nasıl bi karttır?almayı düşünüyorum.gerçekten bi fiyaasko mu yoksa kullanılabilir bi kart skystar2 v2.6d ile farkları nelerdir.fiyat olarak birbirlerine çok yakın.benim aradığım türksatta sorun yapmasın veya piyasada en az sorun yaratan kart.sky vision açıklamalarında lnb kısa devre koruması diyor.bi tek sky vision mu akıl etmiş bunu.diyelim skystar3 ün tuneri sky vision dan daha iyi ama lnb kısa devre koruması yok.yorumlarınızı bekliyorum.şimdiden sagolun..

• valla ss 3 ü bilmemde bence yine ss2 al derim çünkü bu karta pek problem yaşayan yok
    ben yaklaşık 1 senedir skystar 2 kulanıyorum

bi çok kartın testini yaptım ve sonuçta skystar 2 dedim
    +2
  • skystar3 isimli kart ss2 nin bir üst modeli değildir öncelikle bunu açıklığa kavuşturalım.Tavsiyeye gelince kesinlikle ss2 yi öneririm. Hem büyük bir kullanıcı kitlesi var dolayısıyla sizinle aynı sorunu yaşayıpta çözmüş olan birini bulmak kolay hemde ss2 yi destekleyen birçok yazılım ve plugin var.
  • ss2 iyidir sorun yaşamassın en azından programlar daima ss2 ye göre hazırlanıyor.Skyvision pci kullanıyorum bunu da tavsiye ederim sistemi ss2 ye göre daha az kastığı söyleniyor.Program desteğide iyi sayılır. 2 sinden birini alırsan pişman olmassın bence.
  • Bencede skystar2 v2.6d Çok güzel bir kart bende kullanıyom Türksatta bütün kanalları çekiyor
  • Bende kesinlikle SS2 diyorum. Ben yaklaşık 2 aydır digital tv kartlarını araştırıyorum. Ve en sonunda 2 gün önce bu kartı aldım. Gerçekten sırf desteği için bu ürün alınır. En az 7-8 tane sağlam güncel forum siteleri var sırf bu kart hakkında olan. Bir sorunun olduğunda kesinlikle çözümünü bulursun. Ben alalı iki gün olmasına rağmen kartın bütün özelliklerini (cardsharing, offline download, emu, vs..) ve bütün yazılımları bu kartla kullanabiliyorum. Hemde başlangıçta hiçbir bilgim olmamasına ve sayısız problemlere rağmen. Ve bütün sorunların çözümünü buldum. Dediğim gibi sırf kartın desteğinden dolayı ben sana SS2 al derim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: rizakar

Bende kesinlikle SS2 diyorum. Ben yaklaşık 2 aydır digital tv kartlarını araştırıyorum. Ve en sonunda 2 gün önce bu kartı aldım. Gerçekten sırf desteği için bu ürün alınır. En az 7-8 tane sağlam güncel forum siteleri var sırf bu kart hakkında olan. Bir sorunun olduğunda kesinlikle çözümünü bulursun. Ben alalı iki gün olmasına rağmen kartın bütün özelliklerini (cardsharing, offline download, emu, vs..) ve bütün yazılımları bu kartla kullanabiliyorum. Hemde başlangıçta hiçbir bilgim olmamasına ve sayısız problemlere rağmen. Ve bütün sorunların çözümünü buldum. Dediğim gibi sırf kartın desteğinden dolayı ben sana SS2 al derim.

7-8 tane site sadece ss2 için değil. Bütün software kartların (ss2, skyvision, inca vs.) programları aynı olduğu için hangi kartı alırsan al yazılımsal destek konusunda ss2 den geri kalmazsın.

• arkadaşlar sagolun.ya skyvision alicam ya da skystar 2 v.2.6 d.skystar2 v2.6d de kısadevre koruması war mı?tuner olarak 2 si arasında üstünlük war mı?yarın alıcam birisini.bi de tv kartı için satıl alabileceğim garanti konusunda müşteriden yana olan firma tavsiye edermisiniz?ben genelde inventusdan alıyorum orda da skystar 2 v.26d war.v2.6d oldugunu nasıl anlıcaz?kartın üstünde yazıyor dimi?alıp da pişman olma korkusu yok skystar tanınmış bir marka.ama yine de skyvision ile arada kaldım kısa devre koruması yuzunden.eger her ikisinde de kısadevre koruması warsa sadece tuner olarak kıyaslama yapalım.bir de kumandanın alıcısı com porttan mı yoksa usb den mi?bende com port yok.nasıl çalıştırıcaz kumandayı?çok soru sordum kusura bakmayın.şimdeden çok sagolun..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nastayashiTR -- 28 Kasım 2006; 19:53:03 >
  • arkadaşlar şu belirsizliği bi açıklığa kavuşturalım.skystar2 v.26d de kısa devere koruması var mıy ok mu?2.el forumlarında hep kısa devere korumalı diye dip not yazılıyo.kısadevre koruması war mı yok mu?ben sadece skyvision da war diye biliyorum.cvp yazarsanız sevinirim.
  • Benden size tavsiye SkyStar2 v2.6d

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi engin1975 -- 1 Aralık 2006; 13:01:02 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: nastayashiTR

arkadaşlar şu belirsizliği bi açıklığa kavuşturalım.skystar2 v.26d de kısa devere koruması var mıy ok mu?2.el forumlarında hep kısa devere korumalı diye dip not yazılıyo.kısadevre koruması war mı yok mu?ben sadece skyvision da war diye biliyorum.cvp yazarsanız sevinirim.

EVET VAR, 2.6D SERİSİNİN TÜMÜNDE VAR. V2.6C DEN SONRA DEĞİŞTİ.
  • dostum tavsiye istiyosan skyvision al
    ben geçmişte ss2 kulşlandım şimdi skyvisaion kullanıyorum ve memnunum
    benim kullandığım ss2 de kısa devre koruması yoktu şimdi varmı bilmem ama zannetmiyorum ayrıca sistemi skyvisionuna göre daha fazla yoruyor skystar benim tavsiyem skyvision olur
    hele hele skysatr3 aklından bile geçirme bence ismini böyle koyarak skystar ın bi üst versiyonu olarak gösrtermeye çalışıyorlar ama bi alakası yok apayrı bi kart skystar3 bence uzak dur
  • sagolasın.şimdilik pinnacle ile idare edicem.sagol yine de tavsiyen için.
  • Bu Avertv nin son DVB kartları hakkında bilgisi olan var mı?Eskilerinin iyi olmadığını duymuştum.Yeni modelinde fiyat bir hayli artmış.
  • quote:

Orjinalden alıntı: emrah23905

dostum tavsiye istiyosan skyvision al
    ben geçmişte ss2 kulşlandım şimdi skyvisaion kullanıyorum ve memnunum
    benim kullandığım ss2 de kısa devre koruması yoktu şimdi varmı bilmem ama zannetmiyorum ayrıca sistemi skyvisionuna göre daha fazla yoruyor skystar benim tavsiyem skyvision olur
    hele hele skysatr3 aklından bile geçirme bence ismini böyle koyarak skystar ın bi üst versiyonu olarak gösrtermeye çalışıyorlar ama bi alakası yok apayrı bi kart skystar3 bence uzak dur

Bu mesaja tam olarak katılıyorum. Skyvision bence çok iyi 3 aydır kullanıyorum sayemde başka arkadaşlar da aldılar onlar da memnun. Skystar2'ye ne çıkıyorsa aynen skyvisionda kullanabilirsin.
  • ben inca kullanıyorum öneririm.
  • ss2 nin hiç bir versiyonunda kısa devre koruması yok

http://forum.donanimhaber.com/m_3621003/mpage_1/key_//tm.htm#3954458

lütfen ayrıntıları iice okuyun kısadevre koruması olmadığını anlayacaksınız

skyvision, visionplus ve ss3 te koruma vardır
  • quote:

Orjinalden alıntı: nastayashiTR

herkese iyi akşamlar.hepsiburada satlına skystar3 nasıl bi karttır?almayı düşünüyorum.gerçekten bi fiyaasko mu yoksa kullanılabilir bi kart skystar2 v2.6d ile farkları nelerdir.fiyat olarak birbirlerine çok yakın.benim aradığım türksatta sorun yapmasın veya piyasada en az sorun yaratan kart.sky vision açıklamalarında lnb kısa devre koruması diyor.bi tek sky vision mu akıl etmiş bunu.diyelim skystar3 ün tuneri sky vision dan daha iyi ama lnb kısa devre koruması yok.yorumlarınızı bekliyorum.şimdiden sagolun..

ss3 te kısadevre koruması var korkamdan alınabilir
    yazılım desteği az amaaaaaa
    bu tür kartlarda progdvb çalışıyorsa ve bütün kanalları çekiyorsa her işini görür demektir
    bence ss3 alınabilir

arkadaşlar burada ss3 reklamı falan yapmak istemiyorum
    hali hazırda ss2 2.6d kullanıcısıyım ama bu kart elimde kalmadan hatta revaçta iken değiştireceğimden bu kartların hangisinin ne olduğunu araştırdım bilgi için yazıyorum
    ss3 ün en iyi yanı tunerinin çok güçlü olmasıdır
    kısa devre koruması olmayan kartlar bence birgün elimizde kalabilir diye düşünüyorum

bugüne kadar 2 kart kullandım ilki aver dvb-s m199 idi maalesef çok fazla yayın almadığı için sattım yerine ss2 aldım averden sonra mükemmel gibiydi sorun yokken satışa çıkardım vede sattım ama şu an elimde pazartesi göndereceğim

artık haftaya ss3 ile ilgili izlenimlerimi buraya yazarım
    saygılar (bu arada topiği hortlatmış sayılmam değilmi)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.