Şimdi Ara

Dvb Dream de Çoklu Kayıt

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
884
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • dvb dream programında çoklu kayıt nasıl yapıyoruz ? (ses olmalı) . sabahtan beri araştırıyorum bu konu ile ilgili hiç bir döküman bulamadım. Yardımcı olursanız çok sevinirim .

• önceden ayarlıyorsunuz

kırmızı ile kutucuğa aldığım yeri seç bi kaçtane
    aynıanda 3 tane kayıt ettiğimi bilirim

Dvb Dream de Çoklu Kayıt

• dostum çok sağol . Peki kanal da iken sağ tıkladığımız da PIP bölümüne nasıl ekleyebilirim ? mesela show tv de iken alem fm çıkıyor ben cnbc e çıkmasını istiyor böylece pıp ten de izleyebilecem
  • onu malesef bilmiyorum hocam
  • krm-iks

hocam ben şimdi kanal d show tv cnbc-e kanallarını aynı anda kayıt edemiyorum . Farklı farklı zamanlar verdiğimde kayıt moduna geçmiyor . Sadece News in altındakileri aynı anda kayıt edebiliyorum. bilgin varmı ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: canawar85

dostum çok sağol . Peki kanal da iken sağ tıkladığımız da PIP bölümüne nasıl ekleyebilirim ? mesela show tv de iken alem fm çıkıyor ben cnbc e çıkmasını istiyor böylece pıp ten de izleyebilecem

Arkadaşım bu istediğini yapamazsın.Bunu yapamamanın sebebide cihazın çift tunerli olmamasıdır. Şu an kulllandığın pip aynı tramsponderde bulunan kanallar için geçerlidir.
  •  Dvb Dream de Çoklu Kayıt

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canawar85 -- 24 Kasım 2008; 20:52:03 >
  • peki farklı transporterlarda bulunan kanalları kayıt edemezmiyim ?_

kanald ve discovery cha. gibi
  • Hayır,edemezsin. Bu mümkün değil. Mantık şu, başka tunerin yoksa farklı tplerdeki yayını aynı anda ne izleyebilir, nede kayıt edebilirsin.
  • Diğer cevap veren arkadaş, kayıt yaptığını söylüyor ama bu mümkün değil. Çok kanalı kayıt etmek için tuner veya tunerler lazım...
  • çok sağol bilgi için . Diğer arkadaş aynı yayın üzerinden kayıt yaptığını söyledi sanırım. Denedim o şekilde oluyor .
  • Aynı transponder üzerinden kayıt oluyor fakat farklı transponder üzerinden olmuyor :(

mesela star tv ve kanal d
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.