Şimdi Ara

DVB-C Tuner bulunan TV'lerde Teledünya yayınlarını izlemek. (233. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.465
Cevap
60
Favori
790.501
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 231232233234235
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: orislevin

quote:

Orijinalden alıntı: coldasice73

quote:

Orijinalden alıntı: grafolog

Öncelikle coldasice73'e teşekkürler, ürün sorunsuz bir şekilde elime ulaştı ve kullanmaya başladım. Fakat bir sorum olacak, ilk başta ayarları değiştirmeden kanal arattığımda dijital kanalların ve radyoların hiçbirisini bulamadı (iki defa arattım), ardından ülke olarak Almanya'yı seçtim ve yeniden denedim, 134 dijital, 48 analog ve 12 de radyo kanalı buldu. Türkiye seçili iken hiç dijital kanal bulamaması normal midir ya da Almanya seçtiğim için bulamadığı kanal olmuş mudur? Teşekkürler şimdiden. Tv lg42lw5500 bu arada.

Merhaba graflog,

Serdar beyin dediği gibi LG TV lerde Türkiye seçili iken DVB-C Tuner aktif değildir. Almanya seçilince DVB-C Tuner aktif hale gelmekte. 134 dijital kanal + 12 radyo demişsiniz ,bu da eksik kanal yok demektir.
    İyi günlerde kullanın.

Saygılar,
    coldasice73

Ben Abnkara'dayım 130 Dijital kanal buluyor, normal mi acaba?

Merhaba orislevin,

Şehirlere göre kanal sayısı değişmekte. Örneğin İstanbul da Anadolu yakası ve Avrupa yakası trafik kanalı var,diğer şehirlerde yok. Bundan dolayı +- bir kaç kanal olabilir.

http://www.turksatkablo.com.tr/tv-teledunya-temel-paket.aspx

Saygılar,
    coldasice73

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: orislevin

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: grafolog

Öncelikle coldasice73'e teşekkürler, ürün sorunsuz bir şekilde elime ulaştı ve kullanmaya başladım. Fakat bir sorum olacak, ilk başta ayarları değiştirmeden kanal arattığımda dijital kanalların ve radyoların hiçbirisini bulamadı (iki defa arattım), ardından ülke olarak Almanya'yı seçtim ve yeniden denedim, 134 dijital, 48 analog ve 12 de radyo kanalı buldu. Türkiye seçili iken hiç dijital kanal bulamaması normal midir ya da Almanya seçtiğim için bulamadığı kanal olmuş mudur? Teşekkürler şimdiden. Tv lg42lw5500 bu arada.

Merhaba graflog,

Serdar beyin dediği gibi LG TV lerde Türkiye seçili iken DVB-C Tuner aktif değildir. Almanya seçilince DVB-C Tuner aktif hale gelmekte. 134 dijital kanal + 12 radyo demişsiniz ,bu da eksik kanal yok demektir.
    İyi günlerde kullanın.

Saygılar,
    coldasice73

Ben Abnkara'dayım 130 Dijital kanal buluyor, normal mi acaba?

Merhaba orislevin,

Şehirlere göre kanal sayısı değişmekte. Örneğin İstanbul da Anadolu yakası ve Avrupa yakası trafik kanalı var,diğer şehirlerde yok. Bundan dolayı +- bir kaç kanal olabilir.

http://www.turksatkablo.com.tr/tv-teledunya-temel-paket.aspx

Saygılar,
    coldasice73

Teşekkür ederim

• teledünyanın '' Temel Paketine ve Yanında HD Sinema Paketine '' Üyeliğim var... Conax kart ile izliyorum...
    AYLIK: 24.TL Ödüyorum... 12 Aylık Tahütüm var...

Eğer İsteyen arkadaş varsa ücretsiz Teledünyayı Devir edebilirim...
    TELEDUNYA ' ya Yeni Üye olmak isteyen, yada işine yarayan arkadaşlar olursa, bu fırsattan yararlanabilirler..

Devir yapmamın sebebi Digiturk almak istememdir...

Devir işlemleri ücretsiz olup, yanındada Conax Kart (SMİT MARKA) Kartı Bedeva verecegim... Faturası ve Garanti belgesi mevcuttur...
    Extra hiçbirseye ücret ödemeyeceksiniz...

Düşünenler mesaj atabilir..

• Hepsidvb den neotion conax modül siparişi verdim

Sormadım ama kullananlar memnun gördüğüm kadarıyla. National Geographic HD ve diğer HD kanalları açma konusunda sorun yoktur heralde?
  • quote:

Orijinalden alıntı: usekes

Hepsidvb den neotion conax modül siparişi verdim

Sormadım ama kullananlar memnun gördüğüm kadarıyla. National Geographic HD ve diğer HD kanalları açma konusunda sorun yoktur heralde?

Merhaba usekes,

Neotion Conax modülde kanal açmama gibi hiç bir sorun yoktur.

Saygılar,
    coldasice73
  • merhabalar
    dün bende hepsidvb den neotion kartımı aldım. yeni aldıgım LG 42LV570S DVB-S FHD LED tv ye taktım. forumda yazılanlar gibi ülkeyi almanya yaptım ve tarattım ve mutlu son :)
    bu geçiş hızlarıyla ilgili herhangi bir ayar varmıdır.
    yoksa tv nin standardıylamı ilgilidir diye bir sorum olsa .

araştırma ve almamda yardımlarından dolayı coldasice73 e çok teşşekür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: enges

merhabalar
    dün bende hepsidvb den neotion kartımı aldım. yeni aldıgım LG 42LV570S DVB-S FHD LED tv ye taktım. forumda yazılanlar gibi ülkeyi almanya yaptım ve tarattım ve mutlu son :)
    bu geçiş hızlarıyla ilgili herhangi bir ayar varmıdır.
    yoksa tv nin standardıylamı ilgilidir diye bir sorum olsa .

araştırma ve almamda yardımlarından dolayı coldasice73 e çok teşşekür ederim.

Merhaba enges,

Ben teşekkür ederim.İyi günlerde kullanın. Kanal geçiş hızı en hızlı olan Neotion Conax dır, rakipler 1 saniye daha geç açmakta.

Sizin TV nizin yeni yazılımı çıkmış,bunu yükleyin istiyorsanız:

http://www.lg.com/lgecs.downloadFile.ldwf?DOC_ID=KRSWD000007932&ORIGINAL_NAME_b1_a1=Software_File%28Version_05.01.10_and_05.11.07%29.zip&FILE_NAME=KRSWD000007932-b1-a1.zip&TC=DwnCmd

Buradan nasil yapildiğini okuyun:

http://www.lg.com/lgecs.downloadFile.ldwf?DOC_ID=KRSWD000007932&ORIGINAL_NAME_b1_a1=Software_Upgrade_Guide%28English%29.pdf&FILE_NAME=KRSWD000007932-b1-a2.pdf&TC=DwnCmd

Belki yeni yazılımla daha iyi kanal geçişi olur,sinyaliniz de iyi olması gerekiyor.Çok düşük ise yavaş kanal açabilir.

Saygılar,
    coldasice73

• Merhabalar,

Bir sorum olacak Samsung 32d5000 led tvim var. Teledünya izlemek için hangi marka modülü almalıyım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi egenin_efesi -- 24 Mart 2012; 1:55:04 >
  • Hepsidvb den neotion conax modül aldım.

Satis oncesi ve sonrasinda cok ilgililer, tesekkur ediyorum...
  • takip
  • neotion modülümü aldım taktım. Şimdilik sorun yok gibi ama şöyle bir sorunum var.

Kanal aramada, 68 den 70 e atlıyor ve aradaki kanal cnbc-e. Evde tek izlenen kanal bu ve bu kanal listede çıkmıyor. Bunu nasıl ekleyebilirim acaba?
  • quote:

neotion modülümü aldım taktım. Şimdilik sorun yok gibi ama şöyle bir sorunum var.

Kanal aramada, 68 den 70 e atlıyor ve aradaki kanal cnbc-e. Evde tek izlenen kanal bu ve bu kanal listede çıkmıyor. Bunu nasıl ekleyebilirim acaba?

Merhaba usekes,

Bu kanallar çıkıyormu:

İctimai TV
    Caspionet
    TRT 6
    Sci Tech TV
    e2
    TGRT Haber
    TV5MONDE
    KBS World
    Saudi TV
    Sci Tech TV

Saygılar,
    coldasice73
  • quote:

Orijinalden alıntı: zucchero

Hepsidvb den neotion conax modül aldım.

Satis oncesi ve sonrasinda cok ilgililer, tesekkur ediyorum...

Merhaba zucchero,

Ben teşekkür ederim. İyi günlerd kullanın.

Saygılar,
    coldasice73
  • quote:

Orijinalden alıntı: ASUSX51

Merhabalar,

Bir sorum olacak Samsung 32d5000 led tvim var. Teledünya izlemek için hangi marka modülü almalıyım.

Bilmediğim için soruyorum bazı modellerde birkaç modül deneyip çalıştıramayanlar da varmış. Yardımcı olursanız memnun olurum.
  • quote:

quote:

Merhabalar,

Bilmediğim için soruyorum bazı modellerde birkaç modül deneyip çalıştıramayanlar da varmış. Yardımcı olursanız memnun olurum.

Merhaba ASUSX51,

Samsung TV lere neotion Conax tavsiye ederim.

Saygılar,
    coldasice73
  • quote:

quote:

quote:

Merhabalar,

Merhaba ASUSX51,

Samsung TV lere neotion Conax tavsiye ederim.

Saygılar,
    coldasice73

Teşekkür ederim, yanlış bir şey almak istemiyordum. Uzmanlardan öneri almak iyidir...

• quote:

quote:

neotion modülümü aldım taktım. Şimdilik sorun yok gibi ama şöyle bir sorunum var.

Merhaba usekes,

Bu kanallar çıkıyormu:

İctimai TV
    Caspionet
    TRT 6
    Sci Tech TV
    e2
    TGRT Haber
    TV5MONDE
    KBS World
    Saudi TV
    Sci Tech TV

Saygılar,
    coldasice73

Merhaba, öncelikle ilginiz için teşekkür ederim. Kanal araması yaptıktan sonra gözüme takılan cnbce oldu direk. Teledünya'nın kutusundan frekans bilgilerini alıp televizyona girdim ve manuel arama yaptım, cnbce geldi. Şu anda tüm kanallar eksiksiz yerinde bulunmakta

Tekrardan teşekkür ederim

• quote:

quote:

quote:

Merhaba usekes,

Bu kanallar çıkıyormu:

İctimai TV
    Caspionet
    TRT 6
    Sci Tech TV
    e2
    TGRT Haber
    TV5MONDE
    KBS World
    Saudi TV
    Sci Tech TV

Saygılar,
    coldasice73

Merhaba, öncelikle ilginiz için teşekkür ederim. Kanal araması yaptıktan sonra gözüme takılan cnbce oldu direk. Teledünya'nın kutusundan frekans bilgilerini alıp televizyona girdim ve manuel arama yaptım, cnbce geldi. Şu anda tüm kanallar eksiksiz yerinde bulunmakta

Tekrardan teşekkür ederim

Merhaba usekes,

Rica ederim. Elimden gelen en iyisini yapmaya çalışmaktayım.

Saygılar,
    coldasice73

• sayın coldasice73,

yardımlarınız için çok teşekkür ederim. sizin gibi anlayışlı insanları daima görmek isteriz.
  • Teledünya Sinema Kanalı Mart ayı reklamında çalan müzik'in ismini bilen var mı acaba? (Heartbreaker,solitary man,the keeper,amelia filmlerinin içinde olduğu reklam)
  • 
Sayfa: önceki 231232233234235
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.