Şimdi Ara

Düşük KM Lİ 110 luk GLX

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
1.593
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Stil paketli (karartılmış camlar, 6'lı cd çalar, park sensörü,)
    Araç tavan,tampon ve yan basamaklar dışında orjinal ve sade
    110 Hp, ABS hava yastıkları vs.
    23000 km

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-minivan-van-panelvan-ford-otosan-tourneo-connect-2008-km-si-dusuk-glx-37748886/detay

• Piyasayı kırıyorsun Tuncay bey.

Turgut 27.000'den başlamış, ben 26.000'den çıktım piyasaya, sizinki tümden bitirecek, bari 25.000 falan yazıp ardından "pazarlıklı" filan diye yazsaydınız...

Hayırlı alışverişler...

edit: İhtiyarlığıma verin, km'yi fiyat olarak görmüşüm burada. Linki tıklayınca gördüm fiyatı, pardon.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lukunku -- 1 Ocak 2011; 21:21:43 >
  • forumdaki connect sahiplerine yeniler eklendikce eskiler gidiyor mu ne oluyor anlamadım
  • Üstad, dün Karabağlar'dan bir bey aradı, adam gibi adam dediklerimizden. Hani alışverişi bırakıp sohbet etmeye başladık. Akbaba veya ölücü diye tabir ettiklerimizden değil, hani böyle alıcı çıksın 3-5 liranın hiç kıymeti kalmıyo.
    Allah hepimize onurlu ticaret nasip etsin
    Mehmet Bey, hem Turgut Bey'in hem sizin hem benim arabaların özellikleri aynı olsa da renk faktörünü gözardı etmeyelim, özellikle Turgut Bey bizden önde
  • Görüştüğünüz kişi ile anlaşamamışsınız herhalde, tekrar yayında ilanınız.

Güzelmiş...

... Takas teklif etmeyiniz, ödemeli aramayız ya da çaldırıp kapatmayınız ....

Neden güzelmiş biliyor musunuz; benim gibi siz de telefon numarası yazmamışsınız ama "ödemeli aramayınız" demişsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jackdaniels_35

Üstad, dün Karabağlar'dan bir bey aradı, adam gibi adam dediklerimizden. Hani alışverişi bırakıp sohbet etmeye başladık. Akbaba veya ölücü diye tabir ettiklerimizden değil, hani böyle alıcı çıksın 3-5 liranın hiç kıymeti kalmıyo.
    Mehmet Bey, hem Turgut Bey'in hem sizin hem benim arabaların özellikleri aynı olsa da renk faktörünü gözardı etmeyelim, özellikle Turgut Bey bizden önde

önde mi?

bence çok çook gerilerde..

Türkiyede araba gri alınır. sedan alınır. benzinli alınır.

• quote:

Orijinalden alıntı: dragotreis

quote:

Üstad, dün Karabağlar'dan bir bey aradı, adam gibi adam dediklerimizden. Hani alışverişi bırakıp sohbet etmeye başladık. Akbaba veya ölücü diye tabir ettiklerimizden değil, hani böyle alıcı çıksın 3-5 liranın hiç kıymeti kalmıyo.

önde mi?

bence çok çook gerilerde..

Türkiyede araba gri alınır. sedan alınır. benzinli alınır.

Teklif geliyor mu hiç?

24.500 veren oldu bana...

• quote:

Orijinalden alıntı: cemrek

forumdaki connect sahiplerine yeniler eklendikce eskiler gidiyor mu ne oluyor anlamadım

Evet, Connect sahibi olmak gerçekten bir ayrıcalık. Hafif ticari araç sahibi olup da Connect'e binmeden Connect'e laf söylemeyen, bir kusur bulmayan hemen hemen hiç yok. Ama nedense 2003'den beri hep en çok satan araç.

Bizler de aldığımızdan beri gerek Anıl kardeşimizin Connect Team'inde gerekse bizim Muhabbet Odası'nda her bir noktasını ayrı ayrı inceledik, tartıştık. Biz zaten hepimiz Connect Team'den geldik, bunu inkar edemeyiz, hiç birimizin de oradaki hiç bir kardeşimizle problemimiz yok, olmadı, olmaz da. Biz sadece farklı bir tarzda yazalım diye Muhabbet Odası'nı açtık. Dolayısıyla Muhabbet Odası'ndan istifade edeceğinizin fazlası Connect Team'de mevcut. Bu nedenle yeni Connect sahibi olan bir kişi, hiç bir şey yazmadan dahi hem Connect Team'i hem Muhabbet Odası'nı okusa, öğrenmediği hiç bir şey kalmaz, aklına gelen gelmeyen her şey hakkında bilgi sahibi olur.

Bizim de bir yere gittiğimiz yok, biz gene geliriz buralara, sadece bir nefes değişikliği olur, Connect'in sevgisi baki kalır.

Sevgilerimle...

• connect i almadan önce istediğim bir araç vardı. yeni opel astra. tabi internetten gelecegini duyduk eski kasasına göre fiyat 2 3 bin yukarıda olur 40 43 bin lira arasına satın alırız full unü dedik. araç geldi ve bize bir fiyat çektiler. full ü 55 bin. yok artık dedik golf dsg bile daha ucuz. vazgeçtik. sonra ne alsak ki diye bi arayış başladı. aile için de kullanılacak dendi. güçlü de olsun ki sollamalarda vs üzmesin istedim. sadece ben kullanacağım için ticari de olsa olur dedik.

sonra kangoo tepee partner caddy derken connect i gördük. fransız arabaları elendi direk. onlar bizi ırkımız için eliyorsa biz neden onların ırkı yüzünden elemeyelim diye düşündük.

caddy 44.000 lira
    kangoo kaza testleri filan tatmin etmedi.
    connect glx 31.700 lira

sonra bu forumda birbirinden değerli yorumları buldum. ve kararımız verildi araç alındı. şaka maka bir seneyi geçtik 7000 km yol teptik. ne içeri giren yol sesi rahatsız etti ne yakıtı. hatta çoğu zaman ulan ne az yakıyo bu dedim. ama şu kapılardan gelen gıcırtılar kafamın içinde dolaşıyo (:

connectlerle ve bu forumda abi kardeş olarak nice senelere diyelim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lukunku

Teklif geliyor mu hiç?

24.500 veren oldu bana...

bana da 25 verdiler...
  • Kısa mesafede kullananlar için dizel yerine benzinli seçilebilir, ama çok kullanan için ülkemiz yakıt fiyatlarına bakınca insan ister istemez nereden tasarruf ederim diye düşünüyo. Deposunu gözüm kapalı doldurabildiğim yıllarda bindiğim 6 silindir 2300 motorlu granadamı özlemiyorum değil
    Takas için mesaj yazan çoğunlukta, yerine yine araba ya da arsa ya da ev öneriyorlar, ama aracı almak isteyenler telefonla aıyor. Ben sıcak para indirimi yapmıyorum, arabamı alana sonax boya koruma hediye diyorum ya da deposunu fullerim diyorum, malum gelinle damadın boynuna bir bidon benzin asacak duruma geldik neredeyse
    Açıkca da söylüyorum galericinin verdiği fiyat şu .... mecbur kalırsam gider veririm galericiye diyorum, ama şimdilik istediğim rakama satmak için uğraşıyorum diyorum.

• tuncay hocam sizin satma sebebiniz nedir acep? (söyleyemeyeceğiniz özel bir sebebi varsa ayrı tabii..)
  • Emlak, az önce bankadan geldim kredim onaylandı sabah tapuya gidiyoruz nasipse. Müteahitle anlaştık arabayı satmam için 2-3 hafta daha süre tanıdı.
  • İlan iptal edilmiştir.
  • quote:

İlan iptal edilmiştir.

Hayırdır inşallah, sattınız mı yoksa? Kaça gitti?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lukunku

quote:

İlan iptal edilmiştir.

Hayırdır inşallah, sattınız mı yoksa? Kaça gitti?

İstediğimiz rakamlar olmasa da işimizi gördü, acil satmak zorunda olmak hiç hoş değil.
  • hayırlı olsun diyelim. sonuçta ev için satmışsınız, üçe beşe bakmayın artık... yeni arabanızla bekleriz forum sayfalarımıza
  • Hayırlı uğurlu olsun Abi Yenisine inşallah
  • Bende 2008 Aynı model SP'li GLX var 16000 KM'de tam bir garaj arabası. Sadece ilçe içi kullandım ve ara sıra uzun yol yaptım. Hiç kazası yok. Sizce ne kadar eder?
  • Saol Anıl'cım, Turgut Bey darısı sizin başınıza :)

Km si düşük olunca gerçekten hemen öne çıkıyorsunuz kime gösterirseniz gösterin aracınızı beğeniyorlar ama sorun şu ki acil satmak zorunda kalınca yıpranmış araçların değerinden satabiliyosunuz. Ben önce evi buldum sonra arabamı sattım. Keşke önce arabamı satıp ev arasaydım o zaman arabadan zararım olmazdı ama hayırlısı.

@By_Çağrı, bu işin ticaretini yapanlara giderseniz eb fazla teklif edecekleri 23.000 ama sabırlı olursanız yaza doğru 25 bini rahat görürsünüz.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.