Şimdi Ara

Düşük elodayım, kendimi nasıl geliştirebilirim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
526
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Oyuna Sezon 6'nın başında başladım. Nisan-Ekim arası hiç bir şekilde oynayamadım ve 30 lvl olur olmaz yerleştirmelerimi yaptığım için Bronze I (3/10)e yerleştim. Geçen sezon hiç ranked oynama ilgim olmadığı için (ve hesabımı Nisan-Ekim arası bi arkadaşıma verdiğim için, onun da ranked girip rankı düşürmesi üzerine) Bronz II bitirdim. Bu sezon Bronz II(5/10) başladım ve şu an bir arkadaşımla duo oynayarak Silver IV'e yükseldim. Sorun şu ki, o Silver I(ben olmadan da kendisi giriyor, başladığımızda o da Bronz II ydi) ve karşımıza gelen adamlar Platin liginde falan oluyorlar, ki haliyle ya zar zor kazanıyoruz, ya da ezilip kaybediyoruz. Ben de kendimi iyileştirmeyi/rank atlamayı istiyorum. İkisi için de önerinize açığım (Şu an Hecarim mainliyorum)

• Bol bol normal oyun veya botlarla oyun at.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bence bol bol normal ve botun aksine , bol bol dereceli at , düşsen de at . 20 lose üst üste alsan da biraz ara ver ve yine at . Anca böyle gelişirsin. TR Normal oyun atıp gelişmek çok zor . Her oyun Afk,mid 2 mid , 2 jung , 1 bot felan geliyor . 5 pre girersen belki daha iyi olur ama onda da halâ rakiplerin trol olma ihtimali var.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pro oyuncuların videolarını izle. Stream falan izle gelişmene yardımcı olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sürekli girip dereceli oyna.. normal oyunlarda çok fazla kendini geliştiremezsin..
    dereceli gir ve zorluklarını bizzat yaşa ki sende yavaş yavaş bir yerlere gelesin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.