Şimdi Ara

Dursun Özbek transfer yapmasın

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.156
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sene başında maddi sebepler ile transfer yapmadı. Çıktı canlı yayında fair play dedi enkaz dedi sözde kendini savundu. Bir senemizi yedi bu adam. Bu saatten sonra acele ile kovulmamak için transfer yapacak.

Mustafa Denizli artık bitmiş bir teknik direktör. Bu adam modern futbolun neresinde? Yorumculuk yaparken ne kadar takip edebildi günümüz futbolunu? Bence Mustafa Denizli'yi getirmek, hatta ne kadar problemli olsa da yıl içinde Hamza'yı göndermek hataydı.

Dere geçerken at değiştirilmez. Biraz yürekliyse sene başındaki tutumunu devam ettirsin Dursun Özbek. Hamza'nın arkasındayım sonuna kadar dedi, gönderdi. Şimdi de finansal fair play kurallarını bozmasın.

Bir kaç gündür ciddi transfer yapılacağı haberleri geziyor ortalarda, o yüzden bu şekilde bir konu açmak istedim. Bu sene artık olanla ne yapabiliyorsa yapsın. Seneye zaten köklü bir değişim şart oldu.

• https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=105657466

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben bu konuyu kendi özelinde tartisilabilecek bir konu olarak gördüğümden mütevellit açtım. 2005 ten beri bölümü takip ediyorum. Çok az konu açarım fakat bölümünde sakin olduğu bu günlerde tartisabiliriz diye düşündüm.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aysal2ın devre arası saçmalaması gibi olur.. elinde iyi td yoksa iyi oyuncu seçimi yapılmamaışsa devre arası trasnferler çok işe yaramaz..
  • Dere geçerken at değiştirilmez.

Ülke futbolumuz için çok gerekli ve yerinde bir söz.

Bkz: Gençlerbirliği, Trabzonspor vs.

Getiriyorlar teknik adamları, her gelen farklı bir yapı ve farklı hedefler koyuyor. Hedefler doğrultusunda transferler yapılıyor ardından o hoca gönderiliyor ve bambaşka biri getiriliyor. Şaka gibi, resmen milyon euroluk kulüplerle çocuk oyuncağı gibi oynuyorlar. Bizler de fakirler olarak güya kulüplerimize destek oluyoruz, saç-baş yoluyoruz.

• Zaten çok bişey beklemeyin Donk ya da Mbia denenecek işte. Belki bi de forvet. Asıl temizlik sene sonunda.

Sağ bek alırlar mı onu bile bilmiyorum.. Großkreutz olaydı bari..
  • Ve sezon başında 3 kuruş parası olmayan Dursun Özbek, 6 ay sonra bedava gelecek oyuncu için 2.5 milyon euro verdi.

Yere göğe sığdıramadıkları Burak Yılmaz'ı yabancı kısıtı zamanı 5 milyon euro ya aldığımızı düşünürsek böyle zor bir dönemde bedava alınabilecek bir adama niye 2.5 milyon euro verdik?

Bunun hesabını bu adam veremez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sovereign_Khan

Ve sezon başında 3 kuruş parası olmayan Dursun Özbek, 6 ay sonra bedava gelecek oyuncu için 2.5 milyon euro verdi.

Yere göğe sığdıramadıkları Burak Yılmaz'ı yabancı kısıtı zamanı 5 milyon euro ya aldığımızı düşünürsek böyle zor bir dönemde bedava alınabilecek bir adama niye 2.5 milyon euro verdik?

O bölgeye çok ciddi bir transfer gerektiği için ve Donk'un maliyetini satılan Gross'dan karşılayacaklar. Türkiye'de o bölgeye alabileceğin en güçlü isimdir Donk, yurtdışından almaya kalksan alışması uyum sağlama süreci derken baya bir zaman kaybı olurdu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mutlak.Sıfır

quote:

Ve sezon başında 3 kuruş parası olmayan Dursun Özbek, 6 ay sonra bedava gelecek oyuncu için 2.5 milyon euro verdi.

O bölgeye çok ciddi bir transfer gerektiği için ve Donk'un maliyetini satılan Gross'dan karşılayacaklar. Türkiye'de o bölgeye alabileceğin en güçlü isimdir Donk, yurtdışından almaya kalksan alışması uyum sağlama süreci derken baya bir zaman kaybı olurdu.

Donk'un faydalı olacağından şüphem yok. Biz Felipo Melo'yu kaça satmıştık ? Melo ile Donk'u kıyaslayabilir miyiz ?

Adamın 6 aylık sözleşmesi kalmış.

Dursun Özbek şu an panikledi ve günü kurtarmaya çalışıyor.

Hani finansal fair play vardı ?

Sezon başında Sabri'ye sahip çıkan ve zam yapanda Özbek değil miydi? Sonra oradan da geri adım attı.

Göz göre göre takımı rezil ediyor. Galatasaray Melo'yu Inter'e 3.5 a sattı, Kasımpaşa Donk'u Galatasaray'a 2.5 a...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Mutlak.Sıfır

quote:

Donk'un faydalı olacağından şüphem yok. Biz Felipo Melo'yu kaça satmıştık ? Melo ile Donk'u kıyaslayabilir miyiz ?

Adamın 6 aylık sözleşmesi kalmış.

Dursun Özbek şu an panikledi ve günü kurtarmaya çalışıyor.

Hani finansal fair play vardı ?

Sezon başında Sabri'ye sahip çıkan ve zam yapanda Özbek değil miydi? Sonra oradan da geri adım attı.

Göz göre göre takımı rezil ediyor. Galatasaray Melo'yu Inter'e 3.5 a sattı, Kasımpaşa Donk'u Galatasaray'a 2.5 a...

Ben diyorum ki Gross'a ayrılan bütçe Donk'a gitti sen Ffp diyorsun bana. Ffp'yle ilgili sıkıntı olacak bir transfer değil. Sen diyorsun ki sezon sonunda bedava alsaydılar ama yine de orta sahaya bir adam lazım şuan. Oraya alıyorsan bir yandan da üçe beşe bakmayacaksın. Sabri meselesiyle ilgili konuşmak istemiyorum sabaha kadar çıkamayız işin içinden.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.