Şimdi Ara

Durduk yere perma ban yedim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
628
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Son 6 aydır zaten LoL oynamıyordum, sadece TFT oynardım, iki gün önce bir oyun atıp çıktım, daha sonra oynamak için girdiğimde hesabımın kalıcı olarak askıya alındığını belirten bir mesaj ile karşılaştım, chati bile doğru düzgün kullanmıyordum, banlanma sebebi falan da yazmıyor, maillere baktım belki orada bir açıklama vardır diye, yok mail de gelmemiş. Hesap kim vurduya gitti, riota ticket attım bakalım 3 gün oldu umarım hesabı geri alırım çünkü yedi senelik bir hesaptı ve baya bir para yatırmıştım.

• hayda merak ettım sımdı nedenmıs acaba

• Ben her el ana bacı gidiyom niye hala perma yemedim ki
  • İyi günler hocam konuşmayalı uzun zaman olmuştu.Umarım hesabınızı geri alabilirsiniz bu sıralar çok duymaya başladım başka yerlerde de gereksiz ban yiyenlerin derdini... Seninkini okuyunca bir ayrı üzüldüm desem yalan olmaz.

• Hocam birisi hesabınızı çalmaya çalışmış ondan dolayı olabilir. Riotta ikilemde kalmış o çalmaya kalan kişi gerçek sahibi mi diye gibisinden veyahut parayla satın almış gibi göstermiş olabilir ticket atan kişi.

Bence bundan dolayıdır. Zaten oyunu bıraktıysan dert etme derim ben de senin gibi bıraktım. Apex legends oyna elo hell diye bir şey yok oyunda.

• Hocam yaşadığın şeylerin birebir aynısını yaşadım şuan. Burda bir hata var çünkü farkettim ki seninle aynı şeyleri yaşamışız. Ben de oyunu uzun süredir oynamıyordum. Çok nadir girip ara sıra maç atıyordum. Hesabım en az 8 yıllık bir hesaptı. Geçen gün bir gireyim dedim ve hiç bir neden sunulmadan hesabımın perma ban yediğini gördüm. Ticket attım ama ses seda yok.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.