Şimdi Ara

Dünyanın ilk LED aydınlatmalı otoyolu Cree tarafından Çin'de inşa ediliyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
10.384
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkkarabacak

çok daha fazla radyasyon yni

led ışık radyasyon mu yayıyormuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: izomer

ben evde LED ampü,l kullanıyorum. tanesi 35 / 45 tl arası . 2 adet aldım 25 tl den ve 7w lık DENEME amaçlı , tüm ampüller marka 18/20w lık tasarruflu idi ancak evi yeniden yaparken kesinlikle LED ampül ile donatın. 7w/9w lık 2 ampül 1 20mt oda için yeterli diyebilirim. ayrıca 3w lık 4/5 adet alıp avizeye takabilirsiniz

hocam philips mi aldın?nereden aldın bende salona spot (osram) 2 watlık power ledlerden taktım(4,5tl/adet BAUHAUS-sarı ışık) 15 adet ama istediğim kadar ışık vermedi
  • quote:

Orijinalden alıntı: kender

quote:

Orijinalden alıntı: izomer

ben evde LED ampü,l kullanıyorum. tanesi 35 / 45 tl arası . 2 adet aldım 25 tl den ve 7w lık DENEME amaçlı , tüm ampüller marka 18/20w lık tasarruflu idi ancak evi yeniden yaparken kesinlikle LED ampül ile donatın. 7w/9w lık 2 ampül 1 20mt oda için yeterli diyebilirim. ayrıca 3w lık 4/5 adet alıp avizeye takabilirsiniz

hocam philips mi aldın?nereden aldın bende salona spot (osram) 2 watlık power ledlerden taktım(4,5tl/adet BAUHAUS-sarı ışık) 15 adet ama istediğim kadar ışık vermedi

bendeki küçük ampül şeklinde , zaten marka bulmak imkansız ( çin malı dolu ) , ben fiş ile 1 yıl garantili ( birebir değişim ) ürün aldım. marka yok kendi üretimleri , email verirsen PM ile sana resim yollarım.

beyaz ışık ve normal duya takılan model , 7w lık = 25 TL ye zor aldım. dükkan kartı var , yardımcı oldular.

• Kozyatağı Atatürk caddesinde led kullanılmış. Oldukça şık ama otoyollarımız ne zaman olur bilemem. Yapılsa ne kadar dayanır bir de o var. Yazın Ayvalık tarafına giderken ledli trafik uyarı levhasındaki güneş panellerini sökmeye çalışan birini görmüştüm.
  • Yenimahalle belediyeside çayyolunda yürüyüş yoluna yapıyor led li lamba. yap işte anayola sarı sarı ne öyle iğrenç.
  • :) burası türkiye
  • Çinliler her konuda çakmacı ama bu led olayında gerçekten tüm dünyadan çok ilerideler.
  • Bu çinliler her taşın altından çıkıyor bu işide hallederler
    Enerji tasarrufu olarak çok iyi led.
  • Geç bile kalınmış bir projeydi zaten Türkiyeninde bu tür çalışmaları yürütmesi gerekirdi
    Çağı en sondan izledigimiz kesin
    Birmilyoncular olmazdı hani :)
  • adamlarda işçi sorunu diye birşey yok ihtihaç olan tek şey teknik malzeme ki bırak kendi ihtiyaçlarını karşılamalarını ürettikleri malzemeleri dünyaya satıyorlar.
  • Türkiyenin daha çok ekmek yemesi lazım daha sokaklardaki lambalar yanmıyor
  • Hi,there,this is Andy from Horeson Co.,Ltd.

We are mainly specialized in R&D,Manufacturing for 2ft/3ft/4ft/5ft/6ft/8ft ,T5/T8/T10 LED tube.

If you want to find a long-term cooperation and a high quality LED tube supplier, please contact me any time, my pleasure.

Thanks

Andy Yang

HORESON CO.,LTD.
    Home Website:http://www.horeson.com/
    MSN:led05@horeson.com
    Email:led05@horeson.com
    Tel: +86 -0755 -29301019
    Fax: +86 -0755-29355310
    Factory Add:jiayiyuan Technology park,Dalang sub-district,Longhua Town,Shenzhen,China.
    office Add: Rm1306, Zhantao Technology Building, Minzhi Street, Longhua Town, Shenzhen, China.
  • Evet adamlar çinli falan ama ülkelerine bakıyolar bizim daha otoyollarımızda bı ışık aydınlatma yok adamlar led aydınlatma getiriyor
  • 2011in haberi acaba yaptılar mi ki
  • Masallah

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.