Şimdi Ara

Dünyanın en küçük iPod'u 49 dolarlık fiyatı ve yeni tasarımıyla karşımızda (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
0
Favori
10.774
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bundan önceki ipod shuffle modelinde sevgili sitiv amcamız tuşları kaldırdığı zaman ne demişti "en iyisini biz yaptık biz tuşsuz konuşan mp3 çaları piyasaya sunduk, tuşlar çok kötü vb" ee şimdi ne olduda eski tasarıma geri döndün anlamadım, tüketiciler deneme tahtası değil sitiv amca :D
  • Bu mu yenilik ya. Yazık..
  • 1. nesil en kötüsüydü. 2. nesil en iyisiydi. 3. nesil de kötüydü. Bu hepsinden saçma oldu. "İyi Kötü Saçma olacağına İyi Kötü Çirkin olsaydı bari." (Tırnak içindeki mesaj alıntıdır.)
  • gereksiz bencede ekran olmadan şarkıyı görmeden nasıl müzik keyfi olur anlamıyorum ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: vidoko

gereksiz bencede ekran olmadan şarkıyı görmeden nasıl müzik keyfi olur anlamıyorum ...

insallah askere gidince anlayacaksiniz :)
  • ozman askerlik için alalım bitane:)) hatta apple askerler için yapmıştır sanırım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: krocheah

quote:

Orijinalden alıntı: vidoko

gereksiz bencede ekran olmadan şarkıyı görmeden nasıl müzik keyfi olur anlamıyorum ...

insallah askere gidince anlayacaksiniz :)

bende ekransız nasıl kullanılır diyordum ama arşivine kulak aşinalığın varsa ekrana gerek yok. İsme göre rahatlıkla istediğin şarkıyı da bulabilirsin. Askerlik.. Çok doğru bir tespit
  • Tuşsuz tasarımdan sonra , batarya süresinin uzatılmasıyla birlikte yeni diye lanse edilmiş eski ipod shuffle
  • quote:

Orijinalden alıntı: greenleafffff

Tuşsuz tasarımdan sonra , batarya süresinin uzatılmasıyla birlikte yeni diye lanse edilmiş eski ipod shuffle

Sadece 3 saat artmış şarj süresi de.
  • çekici bi tasarım
  • bu ipod sesi dışarı verip kulaklıksız müzik dinlememizi sağlıyor mu?
  • zaten aynı tasarıma dönmüşler satış taktiği dedikleri bu heralde satmak için yeniledik diyip aynı şeyi yeniden çıkartıyolar bu zaten iğrenç ki bence eski shuffle daha iyiydi tuşsuz olsa da kulaklıktan kontrol gayet kolaydı bence
  • iyi, bende 2g shuffle vardi, yeni tasarim 2g'nin kucugu olmus, bizim 2g shuffle'lar da yeni gibi gorunur.
  • Hafizasi biraz daha fazla olsaydi tercih edilebilirdi ama 2 Gb az.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mertcan.

"Giyilebilir iPod Shuffle" ne demek oluyor?

don gibi bişey
  • Sadece mp3 dinlemek için alınası bi ürün 15 saat şarj süreside gayet güzel deee Türkiye'ye kaç paraya gelir kim bilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wilkommen

quote:

don gibi bişey

• quote:

Orijinalden alıntı: speedman

quote:

Orijinalden alıntı: wilkommen

quote:

don gibi bişey

Hocam alemsin yaa

• 50 dolar nedirki şunun için bence bir zamanlar o paraya 2gb flash satılıyordu
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.