Şimdi Ara

dünyanın en güzel kızları hangi ülkede (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
162
Cevap
0
Favori
88.999
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki

dünyanın en güzel kızları hangi ülkede

(En Son Oy Tarihi: 1.3.2020)
Giriş

Orjinalden alıntı: Brcu

listede neden Trkiye yok?

yoksa kıskandın mı burcu ?
  • arkadaşlar herkes mümkinse yanında ispatla gelirse yarışma yani fotograflarlan hemi dogru hemi hemi zevkli olur degilmi
    rusmu güzel bir fotograf koy gardaşım
    ingilterelimi güzel koy bir fotograf yav

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi urfalı -- 16 Temmuz 2005, 22:39:02 >
  • japon diyorum abi o kücück dudaklarıyla moshi moshi yada doma arigatto demeleri beni uzayın sonsuz derinliklerine gondermeye yetiyor
  • Türk kızlar deeermişim

Hollandalılara benim oyum
  • quote:

Orjinalden alıntı: urfalı

arkadaşlar herkes mümkinse yanında ispatla gelirse yarışma yani fotograflarlan hemi dogru hemi hemi zevkli olur degilmi
    rusmu güzel bir fotograf koy gardaşım
    ingilterelimi güzel koy bir fotograf yav

• arkadas,onun adi cikti bir defa urfali diye,
  • japonlar da fena değil aslında. minicik dadakları ve ufacık yüzleriyle çok sevimli şeyler. hepsi için demiyorum ama sevimli olanı da aşırı sevimli oluyor ya insanın tutup yanaklarını sıkası geliyor
  • Kadının kalçalısı yemeğin salçalısı En Güzel Kızlar Kendi memleketimizde Yani TÜRK KIZLARI....

[En Yakışıklı Erkek dersen Oda yine TÜRK ERKEKLERİ

Hem ankete neden TÜRKİYE EKLENMEDİ Suyumu çıktı bizim memleketin yaw nedir bu yabancı özentisi elin gavuruna özenecez diyerek kendi benliğimizi örf adet ve geleneklerimizi unuttuk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cuulman1 -- 17 Temmuz 2005, 14:39:46 >

• quote:

Orjinalden alıntı: BaRiS_TuRaN

Kadının kalçalısı yemeğin salçalısı En Güzel Kızlar Kendi memleketimizde Yani TÜRK KIZLARI....

Hem ankete neden TÜRKİYE EKLENMEDİ Suyumu çıktı bizim memleketin yaw nedir bu yabancı özentisi elin gavuruna özenecez diyerek kendi benliğimizi örf adet ve geleneklerimizi unuttuk

hemen milleyetçiliğe başlamayın

• quote:

Kadının kalçalısı yemeğin salçalısı En Güzel Kızlar Kendi memleketimizde Yani TÜRK KIZLARI....

Harbiden bi git ucuz milliyetçiliğe başlama hemen yaa. Ne bu kendini üstün ırk olarak görme anlamıyorum. Almanlarla bi münasebetimiz falanmı oldu zamanında acep.

• [Deleted by Admins]
  • israil de dir ama.. buraya koymamıshsın bu yüzden Hollanda
  • hehe amma ileri görüssüz adamlarmissiniz

hollanda bir kac yila kadar sular altinda kalacak,soylari tükenmeYe yakin,cogunuz evde kalacaksiniz yani
  • quote:

Orjinalden alıntı: elec

hehe amma ileri görüssüz adamlarmissiniz

hollanda bir kac yila kadar sular altinda kalacak,soylari tükenmeYe yakin,cogunuz evde kalacaksiniz yani

deme yav, bari kızları kurtaralım
  • balkan ülkeleri
  • quote:

Orjinalden alıntı: Lómion

quote:

Harbiden bi git ucuz milliyetçiliğe başlama hemen yaa. Ne bu kendini üstün ırk olarak görme anlamıyorum. Almanlarla bi münasebetimiz falanmı oldu zamanında acep.

Sana birileri almanyayı ve almanları iyice bi öğretmiş galiba..Sen git birde almanlara sor bakalım TÜRK erkeğini

• quote:

Orjinalden alıntı: ibraxi

sarışın için hollanda derim

+1
  • quote:

Orjinalden alıntı: enginer804

quote:

Orjinalden alıntı: Lómion

quote:

Sana birileri almanyayı ve almanları iyice bi öğretmiş galiba..Sen git birde almanlara sor bakalım TÜRK erkeğini

Bilmeden konuşmak bu kadar olur de get yaa. Ordaki espriyi anlamıcak kadar kültürsüzsen o senin sorunun. Ama beynin bacak arana kaçmış herhalde. Verdiğin cevaba bak önce

• Latin Amerika tercihine katılıyorum,

Bakınız Hawain Tropic yarışmaları falan
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.