Şimdi Ara

Dünyada Petrol Fiyatları gerilerken Benzine 16 Kuruş, Motorine 23 Kuruş Zam Yapıldı.. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
1
Favori
3.590
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
105 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: froster2006

Af buyurunda tabi tabiden baska bir lakirdi etmem bu sava.

Bop es baskani,milyonlar acı,kan icinde,neyi savunuyorsunuz.

Alıntıları Göster

Dünyayı yönetiyor denen İngiliz ailesi içinde merminin fiyatı aynı.

Bunu anlamıyacak ne var? Adam gayet net ifade etmemiş mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Peni_Silin

Dünyayı yönetiyor denen İngiliz ailesi içinde merminin fiyatı aynı.

Bunu anlamıyacak ne var? Adam gayet net ifade etmemiş mi?

Alıntıları Göster

Ben me anlatiyorum.siz ne anlatiyoraunuz.Sahis diyorki"ulkedeki sefalet,yoksulluk,aclik bu acinacak durum ulke icinde ve disinda olan dusmanlarimiza karsi yaptigimiz mucadele ,ki bunu beka olarak pazarliyorlar,bu harcadigimiz paralar o neo osmanliyi diriltme cabalari icin gosterdigi eforun halka dusen payi yukarida belirttigim sefil durumdur"demekte.

Umarim idrak etmissinizdir.Lutfen bana cevap yazmayin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Elk.de

Bilgi,birikim,tecrübe...

Bunlar olunca,iletiler ders niteliğinde oluyor

Selam ve dua ile

Alıntıları Göster

• Akaryakıt istasyonumuz var bütün riski biz karşılıyoruz en temiz parayı devlet alıyor.%69 küsürü devletin kasasına gidiyor.%30 luk kısım bayi karı ve dağıtımcı karı.Akaryakıt istasyonları aslında vergi dairesi.Garanti temiz para.Bir ara zamları ötv den karşıladılar zam pompaya yansımadı sabit fiyatta kaldı.Onun acısı çıkıyor şu anda.

• quote:

Orijinalden alıntı: kuzeyogi

Akaryakıt istasyonumuz var bütün riski biz karşılıyoruz en temiz parayı devlet alıyor.%69 küsürü devletin kasasına gidiyor.%30 luk kısım bayi karı ve dağıtımcı karı.Akaryakıt istasyonları aslında vergi dairesi.Garanti temiz para.Bir ara zamları ötv den karşıladılar zam pompaya yansımadı sabit fiyatta kaldı.Onun acısı çıkıyor şu anda.

hocam yakın zamanda indirim var mı

• Zibidi Gonzales kullanıcısına yanıt

Zam veya indirim haberi mesaj olarak geliyor.Şu anlık bir indirim yok.Ama olurda zam veya indirim gelirse sizinle paylaşırım.

• Yarasın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kuzeyogi

Zam veya indirim haberi mesaj olarak geliyor.Şu anlık bir indirim yok.Ama olurda zam veya indirim gelirse sizinle paylaşırım.

teşekkürler hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: froster2006

Ben me anlatiyorum.siz ne anlatiyoraunuz.Sahis diyorki"ulkedeki sefalet,yoksulluk,aclik bu acinacak durum ulke icinde ve disinda olan dusmanlarimiza karsi yaptigimiz mucadele ,ki bunu beka olarak pazarliyorlar,bu harcadigimiz paralar o neo osmanliyi diriltme cabalari icin gosterdigi eforun halka dusen payi yukarida belirttigim sefil durumdur"demekte.

Umarim idrak etmissinizdir.Lutfen bana cevap yazmayin.

Alıntıları Göster

Senin zoruna giden merminin fiyatı değil mi idi ben cevap verdiğimde?

E ne uzatıyorsun o zaman?

• quote:

Orijinalden alıntı: Peni_Silin

Senin zoruna giden merminin fiyatı değil mi idi ben cevap verdiğimde?

E ne uzatıyorsun o zaman?

Alıntıları Göster

Evlerden irak dostlardan uzak ne kadar leke bir sahissiniz.Zoruma giden gelen bir durum yok.Durum anlattigim gercegin kavranmamasi.Benim zamanimin alinmasi.Yoksa bana ne anlamisiniz anlamamissiniz.Bir, insan denecek sahsin, bile isteye gercegi gormemesi.Bana ne sizin aciklamandan.Gidin koyunlara aciklama otlatma yapin.O, mermi diyerek yapilan aciklama"fakirliginizin nedeni,olan bu kaosun sebebi,paralari silaha harcamam.Aksi taktirde 2015 haziran aralik arasinda olan patlamaların kat be kat fazlasi olur demesi.Meali bu.

Rica edecegim.Lutfen benin bloklayin.

• Sn. Bayimiz, 05.11.2020 Yürürlük tarihi itibariyle Motorinde 18 Kr ( % 3,14) , Benzinde 18 Kr ( % 3,09) oranında fiyat artışı olmuştur.
    Bu gece zam var haberiniz olsun.gece 12 ye kadar alın

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.