Şimdi Ara

Dünya'nın düz olduğunu kanıtlamak isteyen adam, ev yapımı roketiyle kendini fırlatacak (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
85
Cevap
0
Favori
2.072
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • zaten düz olduğu kanıtlanmıştı neyse takip
  • Herkesin bildiğini kanıtlamaya çalışmak niye?

• Gitsin patlatsın kendini

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Psikiyatri 3. Katta. Sanırım oraya fırlayacak.

• Gelsin bizim burda balona binsin en azından 2 km uçururuz hemde kapadokya’yı görür ????

• Bağcılar altıgendir

• 1.6 km için fazla masraf yapmış. Gitsin 100USD versin bi pilotlu Cessna kiralasın iki katı yüksekliğe çıksın.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Amerikada islam kafasını yaşamak kolay birşey olmasa gerek nasıl bir çevresi varsa.

• Glitz kullanıcısına yanıt
    Bu konuda biraz araştırma yapmak lazım. düz dünya anlayışı orta çağ Avrupasından kalma diye hatırlıyorum (galileo)

• Süper
  • Birisi bu adama söylesin: Amacı dünyanın düz mü yuvarlak mı olduğunu görmekse rokete 20000 dolar harcamasına hiç gerek yokmuş. Ruslar Mig-29 ile 13000 Euro'ya uçuş yaptırıyor. 1,6 km değil 20 km yukarıya kadar çıkardı.
  • Roketle ben fırlatılsaydım G beni etkilemezdi diye düşünüyorum. Çoğu kimsenin çok etkilendiği G gücünü ben seviyorum. Çok tatlı bir şekilde başımı döndürüyor, kafam çok güzel oluyor ve ne kadar artarsa o kadar keyif alıyorum.

• Bu arada adam sırf fantastiklik olsun diye yapıyor her halde. Yoksa birisine 200-300 dolar verip uçakla beni 2 km yukarı çıkart dese çıkartırdı. Geçen gün motosikletle Gölcük'e giderken bilmem ne tepesine çıktık. Rakım 1200 metreydi. Arabayla gidilebilen ondan 2 kat yüksekleri bile vardır.
    O 1.6 değil de ya 16 kilometredir ya da 20.000 dolar ona batmış, işi gücü yok uğraşıyor işte...

• Ulan bir ben yaşayamadım şu adamın kafasını.

• Az veren candan çok veren maldan nede olsa, bizde çok onun gibiler, uçarken onları da yanına alsın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Moulder

Bu konuda biraz araştırma yapmak lazım. düz dünya anlayışı orta çağ Avrupasından kalma diye hatırlıyorum (galileo)

Eski Mısır ve Mezopotamya'dan en eski kaynaklar mevcut. O zaman ki kaynaklarda dünyanın bir su üstünde yüzen düz bir tepsi olduğu yazıyor.
  • Eski Yunan uygarlığı bile biliyordu Dünya'nın küresel olduğunu. 2017 yılında 2600 yıl önceki zeka seviyesine ulaşamamış olan insanlar var hala.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sirkadyen -- 22 Kasım 2017; 23:2:51 >
  • Darwin odulleri icin gayet iddiali.

• 1,6 km'ye roket ile niye çıkmaya uğraşıyor ben onu idrak edemedim.
  • @thepromh

Bulundu

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.