Şimdi Ara

Dün Tümseği Görmedim...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
1.928
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dün Tümseği Görmedim ve mini cooper aracımla 60 km ile üzerinden gectim. Bi ses geldi ve şimdi cukurlara girince ya da direksiyonu sağa sola çevirirken ön sol tekerden takırtı geliyo, sizce sorun nedir?

• Paraları görelim demiş araban amörtisörü patlatmışsın muhtemelen yahut rot kırıldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemalnalga30 -- 21 Mayıs 2013; 11:39:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemalnalga30

Paraları görelim demiş araban amörtisörü patlatmışsın muhtemelen yahut rot kırıldı.

rot kirilsa o arac duz gider mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rot kolu gitmis anlasilan. Takirti sesi de aks kafasindan geliyordur. Ya kirilmistir ya da bilye dagotmistir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Serkan Sarı

quote:

Orijinalden alıntı: cemalnalga30

Paraları görelim demiş araban amörtisörü patlatmışsın muhtemelen yahut rot kırıldı.

rot kirilsa o arac duz gider mi?

Araca bağlı şahin filan ise gider , hatta yamuk giden araba yoluna girmiş olur. ben vitessiz giden kuş serisi gördüm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemalnalga30 -- 21 Mayıs 2013; 12:09:49 >
  • Geçmiş olsun.
  • Oha la çok kötü durum.Ne aksiyon yaşamışsındır varya

Bende sürekli son anda fark ediyorum
  • Bende kemerburgaz yolunda görmedim geçirdim.Direksiyondan tıkırtı geliyor 45.000 bakımında göstertecem ama bana sanki airbag tutucuları gevşemiş gibi geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Demage -- 21 Mayıs 2013; 12:55:21 >
  • Ön takımlar dağılmış tek tek açılıp kırılan bilyaların değiştirimesi lazım
    Mini lerde işçilik hariç yaklaşık 975 lira maliyeti var

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • benimde başıma geldi yolda farkedilmeyen bir tümseğe hızla girerken farkettim frenledim ama gene kafam tavana çarpmıştım şükür ki araçta bir sorun olmadı ama alt takım az da olsa hasar görmüştür sizde inş az hasarla atlatırsınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: Demage

Bende kemerburgaz yolunda görmedim geçirdim.Direksiyondan tıkırtı geliyor 45.000 bakımında göstertecem ama bana sanki airbag tutucuları gevşemiş gibi geldi.

tesadüf ben de bu pazar kemerburgazda geçirdim aynı şekilde. sorun falan çıkmadı allahtan.. bu kemerburgazdaki tümseklerde sorun var galiba.. hiç belli değiller ve aşırı sivriler. Önümde range vardı o bile durup geçmek zorunda kalıyordu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emreplt

quote:

Orijinalden alıntı: Demage

Bende kemerburgaz yolunda görmedim geçirdim.Direksiyondan tıkırtı geliyor 45.000 bakımında göstertecem ama bana sanki airbag tutucuları gevşemiş gibi geldi.

tesadüf ben de bu pazar kemerburgazda geçirdim aynı şekilde. sorun falan çıkmadı allahtan.. bu kemerburgazdaki tümseklerde sorun var galiba.. hiç belli değiller ve aşırı sivriler. Önümde range vardı o bile durup geçmek zorunda kalıyordu.

4-5 tane çok sivri işaretsiz tümsekler..
  • Şu tümsekleri boyasalar bir sorun kalmayacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: basketbol6

Şu tümsekleri boyasalar bir sorun kalmayacak

denizlide de vardı tümsekler ama en azından keskin değildi böyle yola yayılmış tümsek fazla değildi.

mail attım belediyeye şu tümseklere reflektör gömün gece belli olmuyor diye. sonra mesaj geldi okul hastane gibi önem arz eden kamu binaları önündekiler hariç diğer yollardaki tüm tümsekler kaldırılacak, okul hastane önündekiler ise boyanacaktır dediler. hakkaten bir iki haftaya hepsi kaldırıldı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

Ön takımlar dağılmış tek tek açılıp kırılan bilyaların değiştirimesi lazım

Şu almanlar fıyatta boyle geçiriyo ya nasıl hoşuma gıdıyo. Allah' ıma bin şükür Japoncuyum

• quote:

Orijinalden alıntı: HondatugraL

quote:

Şu almanlar fıyatta boyle geçiriyo ya nasıl hoşuma gıdıyo. Allah' ıma bin şükür Japoncuyum

Bir insanın ihtiyacına-eksikliğine- basına gelen bir olaya sevinecek kadar aciz misiniz?

Nedir bu arac fanatikliği? Aynı mantıkla Alman araclarinda ölen insanlara da iyi olmuş japona binseydi diye mi düşünüyorsunuz?

• quote:

quote:

Alamancı japoncu neyin kafasıdır güzel kardeşim

• quote:

quote:

Mini İngiliz?

• quote:

Orijinalden alıntı: .uUr.

quote:

quote:

Mini İngiliz?

Mini Cooper= BMW.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.