Şimdi Ara

Dudak yemek.. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
12.228
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bi de karsı cinsin dudaklarını dene daha guzel gecektir
  • arkadaş hala yiyorum hala yiyorum!
  • Dostum gerginlik ve stresle ilgili uzmana görünmekte fayda var (bende de eskiden tırnak yeme hastalığı vardı kendi kendime vazgeçtim şükür)
  • dudağina biber sür :) bi vakit sonra birakirsin
  • bende uzun zamandır daha doğrusu bu ülkeye tekrar geri döndüğümden beri dudaklarımı yiyorum bunun neden kaynaklandığınıda çok iyi biliyorum tek nedeni piskolojik baskı sinir stres ama çare bulamadım sürekli yemek istiyorum çok dalga geçen olacaktır mutlaka ama bunun çaresini bulan varsa yardımcı olsun lütfen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: caleidor

bende uzun zamandır daha doğrusu bu ülkeye tekrar geri döndüğümden beri dudaklarımı yiyorum bunun neden kaynaklandığınıda çok iyi biliyorum tek nedeni piskolojik baskı sinir stres ama çare bulamadım sürekli yemek istiyorum çok dalga geçen olacaktır mutlaka ama bunun çaresini bulan varsa yardımcı olsun lütfen.

dudaklarına acı biber sür
  • Bende öyle yapıyorum hatta bazen acı sürüyorum ekşın oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: digital34

quote:

Orijinalden alıntı: caleidor

bende uzun zamandır daha doğrusu bu ülkeye tekrar geri döndüğümden beri dudaklarımı yiyorum bunun neden kaynaklandığınıda çok iyi biliyorum tek nedeni piskolojik baskı sinir stres ama çare bulamadım sürekli yemek istiyorum çok dalga geçen olacaktır mutlaka ama bunun çaresini bulan varsa yardımcı olsun lütfen.

dudaklarına acı biber sür

o zaman daha güzel bir cevap vericem acı yiyemiyorum :)) hemorait denen nalet şey çok kötü oluyor :) başka çözüm varmı böyle ilaç felan bileniniz en son piskoloji ilacı kullanmaya başlıuacağım.

• senin psikolojik desteğe ihtiyacın var bence.. yoga falan yapman lazım.. nirvanayı falan görmen lazım..
  • bende de aynı durum söz konusu vazgeçemiyorum bi türlü yeni kabuk bağlayınca ve kuruyunca tekrar yeme hissi geliyor. yaz kış durum aynı
  • hem dudak yiyorum hem parmak boyun çıtlatıyorum. çok olmasa da ayak da sallıyorum. bitmişim ben
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.