Şimdi Ara

Dsmart + yalın internet + kablosuz modem 68 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
3.125
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar dsmart alternatif çağrı merkezinden aldigim telefon dan 24 ay taahhüt ile 8 Mbit 50 gb adil kullanım kotalı sınırsız internet hd uydu alıcili sinema, dizi, belgesel, yetişkin, haber, yaşam,müzik, ulusal ve yerel kanalların tamamı ilk iki ay spor kanalı dahil 68 tl fiyat verdiler sizce bu fiyat dogrumudur abone olunur mu ?

Kablosuz Modem de bu fiyata dahil.beni arayan numara 02129299592 bu. Fiyat çok uygun geldi ama tereddüt teyim

Edit : Yetişkin kanallar yok yanlış bilgilendirilmişim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi essedullah_01 -- 30 Haziran 2015; 1:39:44 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >

• essedullah_01 E kullanıcısına yanıt
    Sinema dizi spor ve aile paketi aldım internet olarakda 50gb 8mb adil kotalı paketi seçtim. 12 ayda yetişkin kanalları hediye toplamda 85 tl ye anlaştım. Bu arada yalın adsl 15 lira ve kablosuz modem 4 lira farkıda aylık olarak dahil bu fiyata.
  • MaST3rLY kullanıcısına yanıt
    Hocam bana sunulan teklif daha cazip değilmi sadece spor paketi yok 68 tl 24 ay taahhüt le

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Tabiki daha cazip ama detayları iyice öğren varmıymış ekstra birşey sor derim. Eskiden dsmartmı kullanıyordun ? Normalde bu kadar uyguna vermezler.
    Yok hocam digiturk kullanıyorum dsmart hiç kullanmadım 10 defa sordum tekrar tekrar hata 14 gün içinde hoşunuza gitmezse geri iade edebiliyorsunuz dedi

• Teklif güzel eğer lig tv bagımlısı değilsen değerlendir derim. Bana salı dsmart kuruldu çarşamba da internet. Şuan için memnunum.
    Bu arada yalın internet mi değilmi net öğren sanki aradaki fark bundan kaynaklı gibi geldi. Yalın internet için 15lira fark koyuyorlar.
  • D-SMARTTAN SUPER FIRSAT SINIRSIZ INTERNET HD DIZI SINEMA COCUK SPOR BELGESEL AYDA SADECE 56TL YALIN HAT DAHIL 66TL ARAYIN HEMEN KURALIM 05323053493 gelen mesaj bu

2 lirada kablosuz modem fiyati koyuyorlar

• Bir çay için derim hocam :) daha ne diyim
    Çayın ana vatanindayiz hocam bol bol içiyoruz zaten :)

Hemşeri çıktık desene :)
    Rizeli misin hocam. Ben Adanalıyım da 2 senedir rizede memurum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynen rizeliyim, bende istanbuldayım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: essedullah_01

D-SMARTTAN SUPER FIRSAT SINIRSIZ INTERNET HD DIZI SINEMA COCUK SPOR BELGESEL AYDA SADECE 56TL YALIN HAT DAHIL 66TL ARAYIN HEMEN KURALIM 05323053493 gelen mesaj bu

2 lirada kablosuz modem fiyati koyuyorlar

Merhaba, hocam ne yaptınız D-Smart aldınız mı? Bu teklife kablosuz modemin dahil olduğuna emin misiniz? D-Smart sitesinde kablolu için 2 kablosuz için 4 TL denilmiş o yüzden tereddütte kaldım da. Eğer aldıysanız görüşlerinizi de yazarsanız sevinirim.
  • B_O_S_S kullanıcısına yanıt
    aldım hocam şuan internet aktivasyonu henüz yapılmadı ama fiyat 68 olarak teyit ettirdim.Modem dahil çift antenli tp-link mdem veriyorlar.
    Bende aldım. Spor ve yetişkin kanalları hariç diğer herşey sizin verdiğiniz özellikler de. Benim henüz internet aktivasyonu yapılmadı onu bekliyorum. Fiyat iyi gibi geldi, zaten şuan ki şartlarda neredeyse internet bu fiyata olunca D-Smart + Sınırsız internet 68 TL ye uygun sayılır.
  • B_O_S_S kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun hocam
  • güzel paket hayırlı olsun ilk izlenimler nasıl
  • The DarKnight kullanıcısına yanıt
    Şuan memnunum yayın kalitesi internet hızı tatmin edici tek hoşuma gitmeyen yönü digitürk gibi tekrar izle portalının bulunmaması
  • quote:

Orijinalden alıntı: essedullah_01

hayırlı olsun hocam

Hocam sizde spor kanalları var mı? Ben de spor kanalları ve yetişkin kanallar yok da.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.