Şimdi Ara

Dsmart Cam modül için receiver tavsiyesi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.305
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • S.a arkadaşlar.dsmart cam modülü için bir uydu alacağım. Hd ve sd kanal görüntüleri benim icim önemlidir özellikle hd ler.ve de dsmartin makinaları gibi kanalları eşşek hızında açan bir makina da istemiyorum.tercihler arasinda atalanta hd box ve goldmaster hd 1050 arasinda kaldım. Server kullanmiyacagim çok önemli değil. Bütçem 300 tl civarinda.önerileriniz nelerdir? Başka cihazlarda olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Atlanta hd box ile d-smart modül gayet güzel ve hızlı olarak 2 yıl birlikte kullandım,şu an atlanta g4 ile kullanıyorum.Hangisinde d-smart modül daha iyi derseniz.,"hd box"derim. goldmaster hd 1050 performansı nasıldır bilemem.
  • abtani A kullanıcısına yanıt
    cevap için çok teşşekürler.görüntü kalitesi nasıldır atlanta da? hd ler özellikle merak ediyorum
  • Bana göre hd kalitesi gayet iyi,
  • Atlanta hdbox kapalı yazılım var,yani siz başka cihazlarda olduğu gibi yazılıma müdahale yapamıyorsuz ,uydu cihazlar ile oynamayı seviyorsanız,çeşitli skin ve eklentiler ekliyemezsiniz.Daha yeni modelleri piyasaya çıktığı için hdbox için yeni yazılımlar beklememek yerinde olur.Teknik olarak kapasitesi sınırlı.Yazılım kullanım kolaylığı olan bir cihaz.Kanal geçiişleri iyi,cccam gayet iyi,iptv performansı yetersizdir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.