Şimdi Ara

DSMART aile-sinema paketinde kampanya

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
2.940
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • selamlar arkadaşlar. bugün müşteri hizmetlerini aradım hiçbir yerde yazmayan bi kampanyadan haberdar oldum. sinema tv li aile paketi yıllık fiyat normalde 160 ytl idi ama 27 kasımdan bi kampanya başlamış ve fiyat 89 ytl olmuş. nerdeyse yarı fiyatı. hemen aldım. 3 sinema tv kanalı ve 71-79 arası olan kanallar açıldı. ilgilenenlere duyurulur.

not: lütfen konuyla ilgilenmiyorsanız bu dsmart yalancı, para kaptıran enayi felan gibi yazıp karşılıklı atışmalara girmeyelim..........selamlar............

• demek hiçbir yerde yazmıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deitel

demek hiçbir yerde yazmıyor
    ben 120 ye aldım geçen hafta
  • quote:

Orijinalden alıntı: ThE GaSeS

ben 120 ye aldım geçen hafta

Alıntıları Göster
    satamıyorlar aldatamıyorlar artık kimseyi ucuzlar tabi
  • quote:

Orijinalden alıntı: invisible

satamıyorlar aldatamıyorlar artık kimseyi ucuzlar tabi

Alıntıları Göster
    arkadaşalr reklam yapma amaçlı değil ama sinema ve belgesel için d-smart idael her an film olan 5 kanal 6 belgesel kanalı dizi kanalları türk sineması kanalları spor kanalları (özellikle eurosport mükemmel ) mevcut ama full paket yıllık 200 ytl fazla idi 99 olmuş diyorlar. bu doğruysa gercekten iyi fiyat. gerçekten sinema kanalları umduğumdan iyi çıktı.

• quote:

Orijinalden alıntı: haydarersin

arkadaşalr reklam yapma amaçlı değil ama sinema ve belgesel için d-smart idael her an film olan 5 kanal 6 belgesel kanalı dizi kanalları türk sineması kanalları spor kanalları (özellikle eurosport mükemmel ) mevcut ama full paket yıllık 200 ytl fazla idi 99 olmuş diyorlar. bu doğruysa gercekten iyi fiyat. gerçekten sinema kanalları umduğumdan iyi çıktı.

Alıntıları Göster
    evet bugün 89a aldım aile paketini. indirim olmuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: DrPinPrick

evet bugün 89a aldım aile paketini. indirim olmuş.

Alıntıları Göster
    sinema kanalları mükemmel bence de
  • quote:

Orijinalden alıntı: TrEmEnTo

sinema kanalları mükemmel bence de

Alıntıları Göster
    bende kablolu yayın dt ve dsmat üçüde var hepside full en iyi filimler dsmartta kurtulun artık şu ön yargıdan
  • quote:

Orijinalden alıntı: GECELORDU07

bende kablolu yayın dt ve dsmat üçüde var hepside full en iyi filimler dsmartta kurtulun artık şu ön yargıdan

Alıntıları Göster
    arkadaslar 99 a uye oldum dıyelım..bende ne uydu var ne canak onlar ıcınde ayrı paramı verıcem yoksa hepsı dahılmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: LimeWaRe

arkadaslar 99 a uye oldum dıyelım..bende ne uydu var ne canak onlar ıcınde ayrı paramı verıcem yoksa hepsı dahılmı

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: LimeWaRe

o zaman patlama yapar yahu

390 ytl ye cihazı alıp üzerine 99 ytl vericeksin ayrıca çanak yoksa ona da ücret vermen gerekli...

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: LimeWaRe

o zaman patlama yapar yahu

390 ytl ye cihazı alıp üzerine 99 ytl vericeksin ayrıca çanak yoksa ona da ücret vermen gerekli...

Alıntıları Göster
    Bu arada fiyatlar dışında bugün kanal sıralamaları da değişti ve airport tv eklendi. Duyurulur.

• quote:

Orijinalden alıntı: trojannn

Bu arada fiyatlar dışında bugün kanal sıralamaları da değişti ve airport tv eklendi. Duyurulur.

Alıntıları Göster
    Full paket nekadar ki acaba ? 200 ytl mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: McCarty

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: McCarty

99 ytl işte

• quote:

quote:

99 ytl işte

Alıntıları Göster
    bu kadar saçma ötesi bir kampanya olmaz. 10 gün önce sinema paketine yıllık 120YTL ödedim. şimdi full paket 99YTL olmuş. Müşteri hizmetlerini arayıp paket değişikliği talep ettim. 120 YTL verdik hiç olmazsa full paket olsun diye. Cevap mümkün değil oldu. Milleti enayi yerine koyuyorlar. 200YTL lik full paket nasıl 100YTL olur. Olursa da eski abonelere de bir kolaylık yap. Kazıklanan kazıklandığı ile kalıyor. Ama haklarımı sonuna kadar arayacağım. 15 güne kadar aldığımız ürünü mazeretsiz iade etme hakkımız var. Kaldı ki bu ürün yıllık abonelik yani henüz kullanılmamış bir hak. Şikayetvar.com a yazdım. Mağduriyetimi gidermezlerse tüketici mahkemelerine kadar gider bu iş, yetti artık.

• quote:

quote:

99 ytl işte

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: TrEmEnTo

quote:

99 ytl işte

bence Süper. Alsam mi napsam ya da server'a kayit yapayim

• quote:

Orijinalden alıntı: McCarty

quote:

Orjinalden alıntı: TrEmEnTo

quote:

99 ytl işte

bence Süper. Alsam mi napsam ya da server'a kayit yapayim

Alıntıları Göster
    Dsmartınız yoksa almayın. ben aldım pişmanım. Paket maket kandırılıyorsunuz. Her kanal değişmede ekranın yarısın kaplayan reklamlar, yok kırmızı tuşa bas indirimli bilmem ne, yok gazeteden bedava film izletme falan hepsi hikaye. dsmartı alırsınız 390YTL ye bu sefer Ocakta kampanya yaparlar fiyatı düşer 200'e kendinizi keriz gibi hissedersiniz. Şeytan diyor al kutuyu, çekiçle parçala.

• quote:

Orijinalden alıntı: cervinff

bu kadar saçma ötesi bir kampanya olmaz. 10 gün önce sinema paketine yıllık 120YTL ödedim. şimdi full paket 99YTL olmuş. Müşteri hizmetlerini arayıp paket değişikliği talep ettim. 120 YTL verdik hiç olmazsa full paket olsun diye. Cevap mümkün değil oldu. Milleti enayi yerine koyuyorlar. 200YTL lik full paket nasıl 100YTL olur. Olursa da eski abonelere de bir kolaylık yap. Kazıklanan kazıklandığı ile kalıyor. Ama haklarımı sonuna kadar arayacağım. 15 güne kadar aldığımız ürünü mazeretsiz iade etme hakkımız var. Kaldı ki bu ürün yıllık abonelik yani henüz kullanılmamış bir hak. Şikayetvar.com a yazdım. Mağduriyetimi gidermezlerse tüketici mahkemelerine kadar gider bu iş, yetti artık.

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: forumnik

aynı durum bende de oldu malisef.ben de 120 ytl verdim.bari full yapsınlar paketi

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: forumnik

aynı durum bende de oldu malisef.ben de 120 ytl verdim.bari full yapsınlar paketi

Alıntıları Göster
    quote:

Bir daha alır mıyım paket maket tövbeler olsun. 100YTL lik uyduya 3-4 katı para veriyoruz verdikleri hizmete bak.

• quote:

Orijinalden alıntı: cervinff

quote:

Bir daha alır mıyım paket maket tövbeler olsun. 100YTL lik uyduya 3-4 katı para veriyoruz verdikleri hizmete bak.

Alıntıları Göster
    arkadaşlar. kutuyu başka yerden alıp paketi d smarttan online alabiliyor muyuz? bir de en iyi d smart uyumlu uydu alıcı hangisi acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: inch

arkadaşlar. kutuyu başka yerden alıp paketi d smarttan online alabiliyor muyuz? bir de en iyi d smart uyumlu uydu alıcı hangisi acaba?

Alıntıları Göster
    quote:

Kutuyu başka yerden almak derken dsmart yetkili satıcısından başkası satmıyor zaten. uydu alıcısı farketmiyor. Hepsi aynı. Next en çok satılan. Paketi telefonla veya bayii dende alabiliyorsunuz. smartonline dan da para yükleme süretiyle alabilirsiniz. Ama onlineda taksit olmuyor.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.