Şimdi Ara

DSLR Like ama Pilli model varmı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
696
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Batarya konusunda ağzım çok yandı. Mersinde oturuyorum. Daha önce küçük kompakt bir makina ile başladım ama bataryalı olsun üç kuruş fazla olsun dedik. Tamam kullanırken hoş oluyor. Ama batarya ömrü bitene kadar hangi marka olursa olsun zaten makina tedavülden kalkmış oluyor.
    Şimdilerde çıtayı az daha yükselteyim dedim ve DSLR Like bakıyorum. Gerçekten profesyonellere yakın makinalar var.(Fuji s200 EXR, Sony HX1 gibi) Ama gel gör ki hepsi bataryalı.
    Asıl sorum DSLR Like olupta Şarjlı pille çalışan model tavsiye edebilirmisiniz? Teşekkürler.

• tek tercihin s6500fd olmalı bence hocam
  • Teşekkürler. Galiba çok ta fazla yok gibi...
  • Canon S5 4*AA kullanıyor. Ama model olarak eskidi artık. 2. el bir bak istersen.
  • fuji s1500 - s1600 e bak istersen hp de kampanyasıda vardı
  • Evet yavaş yavaş modeller çıkmaya başladı. CANON sx20 (950TL Media Market), NIKON Coolpix L110 (700TL Gold), FUJİ s1600 (670TL Teknosa, ve OLYMPUS U600 (650TL Media Market). Bu modellerin hepsi 4 adet piile çalışıyor. Fakat aynı pille kaçar adet çekimleri var bilemiyorum. Ayrıca fiyat/perf. a.ısından en iyi tercih hangisi olur. Fikirleri için arkadaşlara teşekkürler...
  • 6500 iyidir bu gibi durumlarda
  • quote:

Orijinalden alıntı: zorba01

Evet yavaş yavaş modeller çıkmaya başladı. CANON sx20 (950TL Media Market), NIKON Coolpix L110 (700TL Gold), FUJİ s1600 (670TL Teknosa, ve OLYMPUS U600 (650TL Media Market). Bu modellerin hepsi 4 adet piile çalışıyor. Fakat aynı pille kaçar adet çekimleri var bilemiyorum. Ayrıca fiyat/perf. a.ısından en iyi tercih hangisi olur. Fikirleri için arkadaşlara teşekkürler...
    Hepsiburada sitesinde daha onceden uye olduysanız fırsatlarım bolumune gırın orada s1600 u 420 liraya alabılırsınız. Uye deılsenızde mutlaka cevrenızde uye bı arkadasınız vardır onun uyelıgı kullanarak alabılırsınız. play kart sahıplerınede yuzde 25 chip para verıyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.