Şimdi Ara

DS4 analog motoru sorununa çözüm bulmak adına

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
720
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bilindiği gibi ds4 ün analog arızası çok yaygın. Bende analog motorumun bozulması nedeniyle değiştirdim ancak orjinal gibi hassasiyeti yakalayamadım.Piyasadaki analoglar orjinali gibi olmuyor ve çoğu kişi ya bu şekilde kullanmaya devam ediyor yada 350-400 tl vererek yeni bir ds4 almak zorunda kalıyor. Bu sebeple bu konu üzerinden analog motorun orjinalini bulup alabilen veya bir şekilde hassasiyet konusunda orijinalliği yakalabilen arkadaşlar varsa buradan yazarsa çoğu kişiye yardımcı olabileceğini düşünüyorum.

• Pspazar dan aldığım analog motoru ile sorunumu çözdüm bu motor gerçekten orijinal den farksız ancak yine sola doğru hafif bir çekme vardı pspazar ile iletişime geçtim bana kalibrasyon ayarı yapılması gerektiğini söylediler ds4 ü gönderdim kalibrasyonunu yaptilar şu an hiçbir sıkıntı yok umarım bu sorunu yaşayan lara yardımcı olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: alipala35

Pspazar dan aldığım analog motoru ile sorunumu çözdüm bu motor gerçekten orijinal den farksız ancak yine sola doğru hafif bir çekme vardı pspazar ile iletişime geçtim bana kalibrasyon ayarı yapılması gerektiğini söylediler ds4 ü gönderdim kalibrasyonunu yaptilar şu an hiçbir sıkıntı yok umarım bu sorunu yaşayan lara yardımcı olur
    DS4 e kalibrasyon nasıl yapılıyormuş?
  • Kalibrasyon cihazları varmış hocam
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.