Şimdi Ara

Dreambox 800HD se (Clone) - Image - E2 Eklenti - Donanım Sorunları (96. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.910
Cevap
14
Favori
186.252
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
Giriş
    lisans meselesi galiba .
    http://www.sat-universe.com/showthread.php?t=288240

Eski bir ses teknisyeni olarak bu konulara kafayı takmayın derim .
    Açın kısık sesle anfinizi vs nizi . kafayıda milletide fazla yormayın .
    Vaktiyle diskolara cihaz kurardım . Şimdi hiç bir cihazı 1/10 volumden fazla açmıyom .
    Hemde en fazla 192kb örnekleme ile doldurduğum Mp3 10 defa az yer kaplıyo . Hemde ayrı bir lezzet veriyor .
    ( disko parçalar hariç )
  • quote:

Orijinalden alıntı: kruegerfred

lisans meselesi galiba .
    http://www.sat-universe.com/showthread.php?t=288240

Eski bir ses teknisyeni olarak bu konulara kafayı takmayın derim .
    Açın kısık sesle anfinizi vs nizi . kafayıda milletide fazla yormayın .
    Vaktiyle diskolara cihaz kurardım . Şimdi hiç bir cihazı 1/10 volumden fazla açmıyom .
    Hemde en fazla 192kb örnekleme ile doldurduğum Mp3 10 defa az yer kaplıyo . Hemde ayrı bir lezzet veriyor .
    ( disko parçalar hariç )

mesele yüksek volume değil, lezzetli ses alabilmek:)
    Dm800hd se de DTS ses veriyor ama, bir media playerdaki gibi olmuyor.
    mesela philips hmp3000 de hdmi kısmından raw veya DTS olarak seçebiliyor sunuz.

• McCarty kullanıcısına yanıt
    Merhaba
    Arkadaşım DM800 HDSE clone cihaz kullanıyorum. 3 yıldır sharename özelliğini sorunsuz yapabilyordum, fakat bir anda sharename aktif olmaz oldu. Ne yaptıysam başaramadım. Windows 10 kullanıyorum. Sorun nerde bir türlü bulamadım. Bu konuda yardımcı olabilirseniz çok memnun kalıcam.
    İlginize şimdiden teşekkür ederim.
  • McCarty kullanıcısına yanıt
    Merhaba
    Dostlar DM800 HDSE clone cihaz kullanıyorum. 3 yıldır sharename özelliğini sorunsuz yapabiliyordum, fakat bir anda sharename aktif olmaz oldu. Ne yaptıysam başaramadım. Windows 10 kullanıyorum. Sorun nerde bir türlü bulamadım. Bu konuda yardımcı olabilirseniz çok memnun kalıcam. Forumdaki açıklamaları defalarca okudum fakat malesef yine olmuyor. Daha detaylı bilgi verebilecek biri var mı acaba .Uzaktan yardım da olabilir. mail adresim teacherkoray09@hotmail.com. Yardımlarınızı bekliyorum. Lütfen bu özellik benim için çok önemli.
    İlginize şimdiden teşekkür ederim.
  • arkadaşlar sim 1 cihaz var elimde buna gore image bulmak cok problem ..indirebileceğim bir yer verirseniz sevinirim.
  • https://www.turk-dreamworld.com/threads/1167609-dm800HD-SE-OPENPL%C4%B04-0-2020-01-18-ESTAR-S%C4%B0M-3-%28iptv-ok%29-%28clone%29

Dm800se sim3 cihaz için openpli4 yazılım yedeğidir..

Diğer cihaz ve yedekler için tdw foruma bakabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nihat1551 -- 19 Ocak 2020; 16:8:35 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2nd failed hatasi

Arkadaşlar, dm 800 hd se klon cihazım var, geçen gün yazılım güncellemesi yaparken bağlantı kesildi, cihaz şu anda ''2nd failed hatasi'' veriyor, nasıl çözebilirim, yardımcı olursanız sevinirim.
  • Arkadaşlar, forumdaki arkadaşlardan birine özelden sordum ama sanırım mesajı görmedi, sizler yardımcı olursanız sevineceğim.

Dm 800 hdse bir cihaza sahiptim, geçen gün yazılım güncellemesi sırasında elektrik bağlantısı kesildi. Şu anda cihaz açılmıyor, başlangıçta Dream yazısının yanında failed 2 nd yazısı var, küçük mavi ışık sürekli yanıyor, fan çalışmıyor, ne yapmalıyım.
    Saygılarla...
  • quote:

Orijinalden alıntı: gulgun22

Arkadaşlar, forumdaki arkadaşlardan birine özelden sordum ama sanırım mesajı görmedi, sizler yardımcı olursanız sevineceğim.

Dm 800 hdse bir cihaza sahiptim, geçen gün yazılım güncellemesi sırasında elektrik bağlantısı kesildi. Şu anda cihaz açılmıyor, başlangıçta Dream yazısının yanında failed 2 nd yazısı var, küçük mavi ışık sürekli yanıyor, fan çalışmıyor, ne yapmalıyım.
    Saygılarla...
    Arkadaşlar sorunu çözdüm, başka sorunum var ama kimse yardımcı olmuyor, o yüzden sorunumu yardımcı olacaklara anlatacağım, sağlıcakla kalın...
  • gulgun22 G kullanıcısına yanıt
    imaj atarsan düzelirdi.
  • 
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.