Şimdi Ara

Draven Counterlamak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
0
Favori
8.726
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Herkes aklına gelen counterlama şeklini yazsın açıklayarak.
    1.Slow counterlar çünkü q attığında yakalayamaz.
    2.Vayne counterlar condemn ile knockback yaparak yine q yu tutamamasını sağlar
    3.Ezreal counterlar.Draven her q tutmaya çalıştığında, Ezrealda q atar tam düşeceği yere, adamda ya tutamaz yada damage yer.Ezreal q çünkü çok kısa cd li, çok güzel harras skillerindendir.
    4.Swain de counterlar fakat bot lanede karşı karşıya geleceklerini sanmıyorum.(Snare)
    Aklıma gelenler şimdilik bunlar.Bir streamde, Nunu'nun rahatça counterladığına şahit oldum.
    Abi bu ne ya ? Nununun
    Daha çok Draven değil.Draven "q" counterlama yöntemi oldu bunlar fakat gücünün %75 i "q" sayesinde yani.

• q tutamayınca ne oluyor ?
  • Hecarim kantırlar. Bi E ile toslasa yamuluyolar zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Perseus_

q tutamayınca ne oluyor ?

Skill cd'ye giriyor.Tutarsa cd sıfırlanıyor q'nun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Olaf ve exhaust hocam :)
    Atıcak olaf qyu exhaustu yapıştırıp true damage'e bütün iman gücüyle girişecek
  • açıkçası öyle diğer ad carrylerden büyük bi farkı yok. sivir falan daha iyi gibi geldi hatta. yani öyle counterlamak için özel uğraşa gerek yok bence
  • durdurulamaz olsa neyse diyeceğim dengeli bi champ counterlamaya uğraşma al olaf ve exhaustu q e harras
  • ad carry dedigin ateş eder , ok atar aga balta fırlatmakda nedir
  • acıkçası savaş esnasında balta nereye düşücek acaba diye düşünmekten adamda konsantrasyon kalmıyor ki balta kovalarsanız canınız epey yanar diye düşünüyorum. ultisindende adamın çok yakınında değilseniz kolayca kaçılabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emretangul

ad carry dedigin ateş eder , ok atar aga balta fırlatmakda nedir

aynen abi riot iyice abarttı :D balta fırlatan range hero :D hani baltayla vuran melee olsa anlarımda :D
  • fakat oynayanin aglaticagi bot lane e bagli olmayan jungle bile gidip basarili gankler atabilen bi champ cikiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • shen
  • Aynen shen e-w-q attımı yamulur.
  • Bence de diğer ad carrylerden farkı yok ama riot bence bu sefer gerçekten güzel, eğlenceli bir şampiyon yaptı. Adam cd'ye girmeyim derken canının harcanması çok kolay olur. Tamamen şans meselesi.
  • Dravene karşı yüksek range sahibi champlar tercih edebilirsiniz. Ezreal urgot tarzı kısa cd herolar oynanabilir. Oyun stili olarak agresif oynamalısınız. Yanınıza leona alistar tarzı champlar tercih edin.
  • karakterin darius kadar tantana getirmeyeceği kesin :D
    adam kovalarken baltalar koşu yolumuza düşüyor fakat crep keserken sağa sola gidiyor. Bence bu yanı hem zevkli hemde ızdırıp verici :d
    baltayı yakalayınca Range i mi artıyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tolgahan22

acıkçası savaş esnasında balta nereye düşücek acaba diye düşünmekten adamda konsantrasyon kalmıyor ki balta kovalarsanız canınız epey yanar diye düşünüyorum. ultisindende adamın çok yakınında değilseniz kolayca kaçılabilir.

bugün oyunda karşima geldi, ulti yanımdan geçtiği halde hp gidiyordu hatta birinde öldüm. bug mı yoksa ultisimi böyle anlamadım.
  • şimdi draven i shen ve olaf la counterlamaya çalışanların mantıgını anlayamadım. 2 karakterde jungle ve solo top karakteri, draven ad carry nasıl karşılacaklarda birbirlerini counterlasınlar. draven i urgot, ashe counterlayabilir diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GhilleintheMist

quote:

aynen abi riot iyice abarttı :D balta fırlatan range hero :D hani baltayla vuran melee olsa anlarımda :D

kog balgam attıktan sonra balta bişiy degil.Sen hiç crit 800 vuran balgam gördünmü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi healheal -- 6 Haziran 2012; 16:26:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: healheal

quote:

Orijinalden alıntı: GhilleintheMist

quote:

kog balgam attıktan sonra balta bişiy degil.Sen hiç crit 800 vuran balgam gördünmü.

İstemsiz güldüm

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.