Şimdi Ara

Dr. Pepper' cılar müjde.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
1.407
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Uzun zamandır şahsen beklediğim içicek nihayet gelmiş. Online satışta sunulacak diyor, inşallah fiyatları uygun olur. Her ne kadar sevmeyenide olsa sevenleride az değil hani, paylaşıp mutlu olmalarını istedim benim gibi

• Benzinlikte var , alip icmem ben

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: timucinkalorifer

Benzinlikte var , alip icmem ben
    Hangi benzinlik? Saygı duyarım kişilsel zevkinizdir, ben bayılıyorum merete.
  • quote:

Orijinalden alıntı: akg58

Hangi benzinlik? Saygı duyarım kişilsel zevkinizdir, ben bayılıyorum merete.

Alıntıları Göster
    Hocam nasıl tadıyor kola mı bu acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-1308D36D8

Hocam nasıl tadıyor kola mı bu acaba?

Alıntıları Göster
    vanilya + kola + kiraz.

efsanevi bi şey. cennet
  • Saolun hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Baharatlı kola gibi düşün, ancak kiraz lısı ayrı. Siyah ambalajlı olanı kirazlı. Dene bence ya nefret edersin yada müdavimi olursun.
  • pepsi tek geçerim
  • Tadı aşırı kötü bu arada, gerçekten çöp
  • Site fake.
  • Keşke gerçek olsa da uygun fiyata satılsa.
  • Siteyi sen mi hazırladın?@akg58
  • bu kadar emeğe ne gerek vardı. boş zamanın çok galiba

• Dr Pepper cop, yalnizca Turkiye'de olmadigi icin Instagramci tayfa tarafindan kaliteli bir icecekmis gibi gorulup yuceltiliyor.
    Bu ayni tayfa yillarin donut(donat)'ini da "danit" diye okuyor ya ona bayiliyorum en cok.
  • Yalnızca Elit insanların içeceği ,herkes sevemez.

El psy congroo

• Tüh ya çok mu anlaşılıyor. Ben niye site hazırlayım, içeceğin sevenleri var onlar için paylaşmak istedim, ama görüyorum ki dalga geçmeler suçlamalar başlamış. Adresleri belli varsa merak eden Kocaelinde ikamet eden gidip bakabilir.
  • rockandemir84 kullanıcısına yanıt
    Ne demek istedin kardeş? Güvenli değil yazıyor onu mu kastettin, şu an için satış yok ilerde olacak diyor o zaman bakarız bizde görüyoruz herhalde, satışa başlarlarsa düzelir diye tahmin ediyorum. Bende merak ediyorum işin doğrusu, insanı hemen suçlamaya ne kadar meyillisiniz? Duymaktan mutlu olacaksan şu cevabı da vereyim evet ben hazırladım kredi kartı bilgilerini girme sakın. Sadece site üzerinden satış yapılacak diye bir ibarede yok toptan dağıtımını yapacaklar bayi arıyorlar anladıysan belkide uğraşmak istemediler şimdilik online satış için bilemem, ilerde düzelip online satış açılırsa sanal bir kartla ufak bir deneme yaparım. Site için emek harcamadım ama sana cevap vermek için harcadım boş zamanımı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akg58 -- 7 Ocak 2020; 23:6:19 >
  • Bizim ulkede tutmaz, ama Amerika'da oldukca sevilen bir tat. Root beer ile bir birlikte bir cok fast food zincirinde kolayca bulabiliyorsunuz. Tadini bilmeyenler, ve ilk defa icenler genelde oksuruk surubu olarak degerlendiriyorlar.
  • crywolf34 kullanıcısına yanıt
    Evet daha önce tadını bilip seveni de var ilk kez deneyip nefret edeni de. Yurt dışında yaşadığım zamanlarda severek içerdim. Zaman zaman bazı sitelerde satışta oluyor ancak kaçak yollarla girdiği için fiyatı tuzlu oluyor, bundan sonra iyi olur umarım. N11 de geçen sene iyi bir indirim yakalayıp 2 koli almıştım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.