Şimdi Ara

Download List içerik silme ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.131
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar merhaba yeni aldığımız ps3 ile bazı konularda anlaşamıyoruz :) psn storedeki download list kısmına bir çok demo eklemiştim, fakat şimdi ordan kaldıramıyorum bu demoları nasıl silebiliriz ordan? resmen kafa karıştırıyor bu durum.. internette araştırdım kendimce çok birşey bulamadım.

• öle bişe yok ama bulursam sölerim
  • Çok garip değilmi inmiş oyunlar bile orda duruyor :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaLi83

Çok garip değilmi inmiş oyunlar bile orda duruyor :(

O liste o an indirilenler değil geçmişte indirilenlerin listesi. Bence silinmesi doğru olmaz. Mesela bir oyun aldınız ve storedan kalktı. Tekrar nasıl indireceksiniz hata vs olduğu veya oyunu sildiğiniz tekrar yüklemek istediğiniz durumda ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: geoxid

quote:

O liste o an indirilenler değil geçmişte indirilenlerin listesi. Bence silinmesi doğru olmaz. Mesela bir oyun aldınız ve storedan kalktı. Tekrar nasıl indireceksiniz hata vs olduğu veya oyunu sildiğiniz tekrar yüklemek istediğiniz durumda ?

aslında sırf o hizmet için bile store para almalı ki her alışverişte ve her kk denemesinde ücret kesiyor olması bu iyi

o kullanıcıların oyun indirdikleri demo indirdikleri bilgisini tutmak bile ayrı iş ayrı bir yoğunluk ayrı bir hizmet.

Bravo Sony e
  • quote:

Orijinalden alıntı: PracticeMan

quote:

quote:

aslında sırf o hizmet için bile store para almalı ki her alışverişte ve her kk denemesinde ücret kesiyor olması bu iyi

o kullanıcıların oyun indirdikleri demo indirdikleri bilgisini tutmak bile ayrı iş ayrı bir yoğunluk ayrı bir hizmet.

Bravo Sony e

İyi bişey mi söylüyorsun kötü bir şey mi söylüyorsun inan anlamadım hocam

• iyi bir şey, datalarında tüm kullanıcıların geçmişini saklıyorlar. Hiç o açıdan düşünmemiştim normalde her işlem için 1.7 TL kesmenin amacıda sanırım bu hizmetlerin kesintisi. Bende kızardım niye 1.7 TL çekiyor diye her siparişimde ama hakkıdır kessin diyorum şimdi.
  • quote:

iyi bir şey, datalarında tüm kullanıcıların geçmişini saklıyorlar. Hiç o açıdan düşünmemiştim normalde her işlem için 1.7 TL kesmenin amacıda sanırım bu hizmetlerin kesintisi. Bende kızardım niye 1.7 TL çekiyor diye her siparişimde ama hakkıdır kessin diyorum şimdi.

O deneme amaçlı çekilen provizyon işlemi sanırım. Ekstrede gözüküyor mu ? Bekleyen işlemlerde kalır ve 1-2 gün içinde düşer diye biliyorum. Aynısını thehut, zavvi vs de yapıyor sipariş sırasında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi geoxid -- 4 Kasım 2011; 11:25:42 >
  • quote:

quote:

iyi bir şey, datalarında tüm kullanıcıların geçmişini saklıyorlar. Hiç o açıdan düşünmemiştim normalde her işlem için 1.7 TL kesmenin amacıda sanırım bu hizmetlerin kesintisi. Bende kızardım niye 1.7 TL çekiyor diye her siparişimde ama hakkıdır kessin diyorum şimdi.

O deneme amaçlı çekilen provizyon işlemi sanırım. Ekstrede gözüküyor mu ? Bekleyen işlemlerde kalır ve 1-2 gün içinde düşer diye biliyorum. Aynısını thehut, zavvi vs de yapıyor sipariş sırasında.

psn hizmet bedeli olarak kesiyor. Geri yatan bir tutar olmuyor. Ekstrede gözükür. Dönem içi hareketlerinede yansıyor.

• o listenin amacını anlamış bulunuyorum, sayenizde download managerden istediğimi silebiliyormuşum zaten teşekkürler.
  • download listte üçgene bas ordan pause'u seç.Ondan sonra ise yine üçgene basarak delete yap ve tamamdır
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.