Şimdi Ara

Download hızı düştü! (İdm,Fdm,Hotfile)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
5.195
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dün itibariyle download hızı yarı yarıya düştü.Normalde 941kb/sn ile dowload yaparken birden bire 600'ü bile zor görmeye başladı.İnternet hızım 8 mbit sınırsız.Hotfile premium ile idm programıyla download yapıyorum.Ama birden bire hızda inanılmaz bir düşüş yaşadım.Bunun sebebi nedir arkadaşlar ? Düzeltmek için ne yapabilirim ?

• Aynı sorun bendede var ttnet 8 mbps kullanıyorum 2 hafta önceye kadar 900-950 Kbps download hızım vard ancak şimdi 550-600 anca oluyor . Araştırdım bunu ama ilgili hiç birşey yok biri yardım etsin lütfenn
  • Bende de aynı dert var...
  • yoksa adil kullanım koşullarını değiştirip hızları yarı yarıyamı düşürecekler
  • Modemi kapatıp açın .Ayrıca alt yapı ile ilgili bir çalışma yapılıyor olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GS_1905_

Modemi kapatıp açın .Ayrıca alt yapı ile ilgili bir çalışma yapılıyor olabilir.

sencede böyle birşey olsa herkezin download hızı düşmez mi .. bu sorun herkeste yok neden acaba sorunu kaynağını bi bulabilsem

• quote:

Orijinalden alıntı: sefa cihat

quote:

sencede böyle birşey olsa herkezin download hızı düşmez mi .. bu sorun herkeste yok neden acaba sorunu kaynağını bi bulabilsem

sadece sizin bölgenizde çalışma varsa sadece sizin düşer. bunda anlaşılmayacak birşey yok ki hocam..

• quote:

Orijinalden alıntı: alprkrkmz

quote:

Orijinalden alıntı: sefa cihat

quote:

sadece sizin bölgenizde çalışma varsa sadece sizin düşer. bunda anlaşılmayacak birşey yok ki hocam..

hocam yalnız şöyle bir şey var benim evimin santralle arası 20 metre. 2 hafta öncesine kadar hızım 1 mbit felandı ama birden bire 400-500 kbslere düştü ayrıca arkadaşlarmın evlerindeki internetlerde download hızında bi değişikilik yok sadece benim download hızım düştüğünden bende santrale gidip hattıma onarım yaptırdım fakat bi değişiklik olmadı . sorun nerde hala anlamış değilim .... hayır yani önceden 1 mbit hızı görmesem dicemki benim download hızım 400 kbps de önceden 1 mbps olan hız neden birden bire 400 kbps ye düşüyor anlamış değilimmm ...

• quote:

Orijinalden alıntı: crazynetcafe

Dün itibariyle download hızı yarı yarıya düştü.Normalde 941kb/sn ile dowload yaparken birden bire 600'ü bile zor görmeye başladı.İnternet hızım 8 mbit sınırsız.Hotfile premium ile idm programıyla download yapıyorum.Ama birden bire hızda inanılmaz bir düşüş yaşadım.Bunun sebebi nedir arkadaşlar ? Düzeltmek için ne yapabilirim ?

Modem çne girerek, hat değernzin ekran görüntüsünü vern. Söyleyelim ne olmuş.

• Sizinkiler yine iyiymis benimki 700kbsden bianda 200kbse dustu oda en fazla ortalama 150kbs ile iniyor. Modem kapatip acma olsa duzelmisti simdiye kadar her gece kapatiyorum modemi.
  • buda benim arayüzüm başka göstermem gereken bir yer varmı

• ZyXEL de hat değerini nereden bulacaz ya !!!!!
    ,
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.