Şimdi Ara

Dövüş için ring arıyorum. (Sınıf içi turnuva)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
484
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler sınıftakiler arası bir turnuva düzenlemeyi düşünüyoruz sınıfta boks kickboks veya sokak dövüşü yapan 5-10 kişilik bir erkek grubu var bizde kalıcı zarar vermeden kasklarla eldivenler dövüşebilecegimiz bir yer arıyoruz para ile kiralanabilecek bir ring felan bildigi bir yer veya tavsiyesi olan varmı :)

• Eski bir fabrika yok mu kapalı olan girin yiyin birbirinizi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pes Etmek YOK!

Eski bir fabrika yok mu kapalı olan girin yiyin birbirinizi.

Hocam bana her şey uyuyor ben eldivensiz diyorumda arkadaşlar tutturmuş dişliktir kasktır eldivendir
  • quote:

Orijinalden alıntı: BerkeYILDIRIM

quote:

Hocam bana her şey uyuyor ben eldivensiz diyorumda arkadaşlar tutturmuş dişliktir kasktır eldivendir

Arkadaş doğru söylüyor kaskla eldivenle olursa daha zevkli olur bişey olacak diye korkmassınız.Yaw bunu yapacağınıza gidin bir salona hocadan rica edin hoca hakem bile olur para falanda almaz paramız yok öğrenciyiz diyin.1 salon hayır dese öbürü evet der.

• quote:

quote:

quote:

Arkadaş doğru söylüyor kaskla eldivenle olursa daha zevkli olur bişey olacak diye korkmassınız.Yaw bunu yapacağınıza gidin bir salona hocadan rica edin hoca hakem bile olur para falanda almaz paramız yok öğrenciyiz diyin.1 salon hayır dese öbürü evet der.

Salon bulamadıkki istanbulda beylikdüzü avcılar civarinda bildiginiz bir yer varsa yardımcı olun lütfen :)

• IV.Geleneksel Liseler Arası Bahar Dövüş Turnuvasına Hoşgeldiniz

bu arada Fight Clubu yeni izledin galiba ?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Salon bulamadıkki istanbulda beylikdüzü avcılar civarinda bildiginiz bir yer varsa yardımcı olun lütfen :)

Malesef bilmiyorum.

• Ah Berke ah..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gidin 3-5 kisilik barzo, apaci gruplari ile laf dalaşina girin açik havada ring herşey serbest oh mis yiyin birbirinizi

• quote:

Orijinalden alıntı: mech.engr

Gidin 3-5 kisilik barzo, apaci gruplari ile laf dalaşina girin açik havada ring herşey serbest oh mis yiyin birbirinizi

3-5 kişi kime yetecek
  • aklı başında kimenin lisanssız adamlara salonunda dövüşmesi için izin verceğini sanmıyorum bulun boş bir yer dövüşün orda
  • Ahahahaha kardeşim iyice ergen yaptınız ciddi bir anlamda düşünüyorum ayrıca dedigim gibi sokak serserisi degil arkadaşlar ben dahil herkes egitim almış kişiler farklı dallarda boks kickboks vs.
  • Araştırmak lazım para versek bir şey diyeceklerini sanmıyorum
  • quote:

Ahahahaha kardeşim iyice ergen yaptınız ciddi bir anlamda düşünüyorum ayrıca dedigim gibi sokak serserisi degil arkadaşlar ben dahil herkes egitim almış kişiler farklı dallarda boks kickboks vs.

hocam bildiğiniz ağız burun dalcaksınız kan man ıcınde kalıcaksınız doğru anladım değil mi ? ve bittikten sonra hiçbirşey olmamış gibi evlere dağılacaksınız
    neyse hocam geçin ara sokağa bir sokak lambası eşliğinde dovuşun daha guzel olur

• quote:

Araştırmak lazım para versek bir şey diyeceklerini sanmıyorum

emin ol aklı başında adam izin vermez lisansınız yok ya da adamın öğrencisi değilsiniz tanımıyor sizi birbirinizi çok ağır yaralasanız adamın başıda yanacak
  • Dövüş mü istiyosun ha camoooooon
  • quote:

Orijinalden alıntı: just4techno

Dövüş mü istiyosun ha camoooooon

Hahahah hocam buyrun sizide alalım :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: reel3132

quote:

Ahahahaha kardeşim iyice ergen yaptınız ciddi bir anlamda düşünüyorum ayrıca dedigim gibi sokak serserisi degil arkadaşlar ben dahil herkes egitim almış kişiler farklı dallarda boks kickboks vs.

hocam bildiğiniz ağız burun dalcaksınız kan man ıcınde kalıcaksınız doğru anladım değil mi ? ve bittikten sonra hiçbirşey olmamış gibi evlere dağılacaksınız
    neyse hocam geçin ara sokağa bir sokak lambası eşliğinde dovuşun daha guzel olur

Dogru anlamıssınız hocam ertesi gün hiç bir şey olmamıs gibi devam edicez

• Hangi lise?

• işte bunlar hep fayt kılap

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.